Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Wagraf Polan 5s
oceń produkt
1 oddany głos
(średnia ocena: 5)
super cena

Wagraf Polan 5s

Wymiary odbicia: 70 x 26 mm

Kategoria: Pieczątki firmowe - duże

Specyfikacja automatu Wagraf Polan 5s:

Producent: Wagraf
Wymiary odbicia:
70 x 26 mm
Kolor obudowy: czarny, szary, niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, jasny żółty, jasny róż, biały
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, czerwony, zielony, fioletowy, niebieski

Opis automatu:

Automat Wagraf Polan 5s świetnie sprawdzi się jako duża pieczątka firmowa. Zamieszczenie wszystkich niezbędnych informacji, jest w tym przypadku niesłychanie proste. Odbicie o wymiarach 70 x 26 mm umożliwia zawarcie na pieczęci nie tylko nazwy, adresu i NIP-u firmy, ale także adresu strony internetowej, adresu e-mail, logotypu czy nawet hasła reklamowego. Wszystko wyraźnie i czytelnie.

Wagraf Polan 5s sprawdzi się również na przykład jako pieczątka lekarska, pieczątka weterynarza lub innego specjalisty. Adres gabinetu, numer pozwolenia na wykonywanie zawodu czy tytuł zawodowy – wszystkie te dane z powodzeniem mogą zostać zawarte na wzorze odbicia.

Mimo iż pieczątka jest sporych rozmiarów, jej użytkowanie jest łatwe i komfortowe. Wszystko dzięki wykorzystanym rozwiązaniom, do których należą:

- Antypoślizgowe gumki na górze automatu, które ułatwiają chwytanie pieczątki, a także gumki zamontowane przy styku pieczątki z papierem (pieczątka jest stabilna i nie ślizga się po papierze).

- Wyprofilowane podcięcie w miejscu, w którym automat styka się z papierem. Umożliwia to wykonanie odbicia w przeznaczonym do tego miejscu.

- Blokada zamykania i plastikowa skuwka sprawiają, że pieczątkę można w łatwy sposób zamknąć, zmniejszając jej rozmiar i zabezpieczając tusz przed wysychaniem.

- Przezroczysta, zaokrąglona osłonka na karteczkę indeksującą – dzięki temu rozwiązaniu dokładnie widać, jakie dane zawarte są na odbiciu. Poza tym nie ma ryzyka, że stempel zostanie postawiony „do góry nogami”.

- Samotuszujący się automat – to rozwiązanie pozwala na łatwe i szybkie wykonanie precyzyjnego odbicia. Pieczątka wyposażona jest w obrotową głowicę, która powoduje, że po naciśnięciu automatu, stempel obraca się o 180 stopni i wykonuje odbicie na papierze. Gdy pieczątka nie jest używana, stempel zanurzony jest w poduszce z tuszem.

Tusze automatów Wagraf Polan 5s dostępne są w pięciu kolorach, a obudowy w dziesięciu, dzięki czemu produkt można z łatwością dopasować do indywidualnych potrzeb.

Inne modele pieczątek Wagraf:

Wagraf Polan 1sWagraf Polan 2sWagraf Polan 3sWagraf Polan 4s


Cena automatu Wagraf Polan 5s:

39,90 30,89 zł netto
(37,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane