Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube

Colop - tusz do pieczątek 25ml (biały)

Kategoria pieczątek: Tusze do pieczątek


Colop - tusz do pieczątek 25ml (biały)
biały kolor tuszu
Kategoria: Tusze do pieczątek

Colop - tusz do pieczątek 25ml (biały)
1 oddany głos
(średnia ocena: 5)

Specyfikacja tuszu do stempli gumowych i polimerowych w kolorze białym:

Producent: Colop
Pojemność: 
25 ml
Kolor: biały

Opis tuszu:

Tusz do stempli gumowych i polimerowych marki Colop to produkt o nowoczesnej formule, który charakteryzuje gęsta konsystencja i intensywny kolor. Ten nowoczesny tusz wysokiej jakości pozwala wykonać wyraźne stemple. Dzięki optymalnej gęstości tusz gwarantuje pełne i równomierne odbicie. Wysoka jakość składników zawartych w substancji sprawia, że odbicia wykonane tuszem marki Colop są niezwykle trwałe, a sam tusz nie rozmazuje się i szybko wysycha na papierze.

Tusz wykorzystywany jest do stempli polimerowych i pieczątek gumowych. Producent daje też gwarancję jakości odbicia na stali.

Dzięki dozownikowi, który jest dołączony do butelki, aplikacja tuszu do poduszki tuszującej jest szybka i niezwykle łatwa. Bez trudu można nasączyć poduszkę odpowiednią ilością substancji. Ryzyko ubrudzenia rąk czy ubrania maleje do minimum. Tusz się nie rozlewa i nie przecieka. Ponadto opakowanie produktu jest dobrze oznakowane, co ułatwia posługiwanie się tuszem – kolor nakrętki odpowiada kolorowi produktu wewnątrz butelki.

Tusz w butelce z dozownikiem marki Colop w kolorze czarnym jest jednym z najbardziej uniwersalnych produktów z tej serii. Jeśli najbardziej odpowiada Ci klasyczna czerń odbić, zamów ten właśnie produkt. Jeśli poszukujesz tuszu w innych kolorach, zapoznaj się z naszą ofertą – znajdziesz w niej tusze w kolorach: niebieskim, czerwonym, fioletowym, a nawet zielonym!

Niektóre z produktów w naszej ofercie dostępne są w wariantach blanko – dzięki temu możesz zamówić wybrany automat i dobrać do niego dowolny tusz!

Inne kolory tuszów do pieczątek COLOP:

Colop - tusz do pieczątek 25ml (niebieski), Colop - tusz do pieczątek 25ml (zielony), Colop - tusz do pieczątek 25ml (czerwony)

Cena produktu: Colop - tusz do pieczątek 25ml (biały):

tylko 24,38 zł netto (29,99 zł brutto)ajax loader