Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Colop - tusz do pieczątek 25ml (pomarańczowy)
oceń produkt
71 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.52)

Colop - tusz do pieczątek 25ml (pomarańczowy)

pomarańczowy kolor tuszu

Kategoria: Tusze do pieczątek

Specyfikacja tuszu do stempli gumowych i polimerowych w kolorze pomarańczowym:

Producent: Colop
Pojemność: 
25 ml
Kolor: pomarańczowy

Opis tuszu:

Tusz marki Colop w kolorze pomarańczowym przeznaczony jest zarówno do stempli gumowych, jak i polimerowych. Możesz nasączyć nim poduszkę tuszującą do manualnych stempli drewnianych i plastikowych, a także tuszownice w automatach samotuszujących! Tusz może być wykorzystywany nie tylko do papieru, ale też do stali!

Dzięki nowoczesnej formule i zawartym w tuszu składnikom, stemple stawiane z wykorzystaniem tego produktu są niezwykle trwałe, nie rozmazują się na papierze, za to wysychają błyskawicznie! Tusz doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach i będzie pasować do innych produktów z naszej oferty, takich jak pieczątki księgowe, pieczątki biurowe czy pieczątki firmowe.

Co jeszcze wyróżnia pomarańczowy tusz marki Colop? Duża gęstość i wyraźny, nasycony kolor. Konsystencja tuszu sprawia, że odbicia wykonane z jego użyciem są pełne i równomierne. Ponadto specjalny dozownik zapobiega przed rozlewaniem się produktu i nadmiernym nasączeniem poduszki tuszującej. Ułatwia aplikację produktu i minimalizuje ryzyko zabrudzenia rąk oraz ubrania. Kolor nakrętki opakowania odzwierciedla kolor tuszu.

Inne kolory tuszów do pieczątek COLOP:

Colop - tusz do pieczątek 25ml (niebieski), Colop - tusz do pieczątek 25ml (fioletowy), Colop - tusz do pieczątek 25ml (zielony)


Cena automatu Colop - tusz do pieczątek 25ml (pomarańczowy):

24,38 zł netto
(29,99 zł brutto)
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane