Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube

Colop poduszka micro 1 + stempel drewniany (R40)

Kategoria pieczątek: Pieczątki okrągłe i owalne


Colop poduszka micro 1 + stempel drewniany (R40)
Wymiary odbicia: średnica 40 mm
Kategoria: Pieczątki okrągłe i owalne

Colop poduszka micro 1 + stempel drewniany (R40)
promocja
1 oddany głos
(średnia ocena: 5)

Specyfikacja zestawu: stempel drewniany o średnicy 40 mm z poduszką tuszującą Micro 1:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
40 mm
Kolor obudowy: naturalne drewno
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Typ poduszki: Micro 1

Opis automatu:

Zestaw składa się z okrągłej pieczątki z drewnianym gryfem o dużej średnicy (40 mm) oraz z poduszki tuszującej Micro 1. Zestaw jest jednocześnie tani i niezawodny, a korzystanie z niego jest łatwe i komfortowe.

Pieczątka z drewnianym gryfem Colop to produkt klasyczny i elegancki, a do tego ekologiczny. Poza tym drewno cieszy się coraz większym powodzeniem, dlatego stempel Colop może stać się ozdobą każdego biurka.

Stempel Colop ma mnóstwo zastosowań. Może być wykorzystywany jako tak zwany exlibris, czyli wzór wykorzystywany do oznaczania księgozbiorów – zarówno prywatnych, jak i publicznych (np. bibliotek miejskich). Stawianie exlibrisu wewnątrz woluminów świadczy o poszanowaniu zebranej kolekcji, a także jest świadectwem przynależności.

Drewniany stempel okrągły jest też wykorzystywany jako pieczątka szkolna (do oznaczania świadectw, dyplomów, nagród i innych dokumentów), pieczątka korespondencyjna (do stemplowania listów, paczek i innych przesyłek), a także jako pieczęć dowolnej instytucji czy firmy. Drewniany stempel Colop może zawierać zarówno tekst, jak i symbol graficzny.

Poza tym korzystają z niego również nauczyciele w klasach 1-3, wychowawcy w przedszkolach i opiekunowie w domach do motywowania i nagradzania swoich dzieci. Stempel wykorzystany w ten sposób jest tak zwaną pieczątką motywacyjną, przyznawaną zamiast stopni czy ocen opisowych. Dziecko otrzymuje np. uśmiechniętą buźkę, gdy dobrze wykona zadanie.

Poduszka tuszująca Micro 1, która wchodzi w skład zestawu, jest nasączona tuszem wysokiej jakości (w 1 z 5 kolorów). Umożliwia on wykonanie wyraźnego, trwałego stempla.

Inne modele pieczątek korespondencyjnych COLOP:

Colop poduszka micro 1 + stempel drewniany (R20), Colop poduszka micro 1 + stempel drewniany (R30)

Cena zestawu: Colop poduszka micro 1 + stempel drewniany (R40):

tylko 29,90 28,45 zł netto (34,99 zł brutto)

Zamów pieczątkę z zestawem Colop poduszka micro 1 + stempel drewniany (R40) »


ajax loader