Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Colop poduszka micro 1 + stempel plastikowy (37x15)
oceń produkt
81 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.53)
promocja

Colop poduszka micro 1 + stempel plastikowy (37x15)

Wymiary odbicia: 37 x 15 mm

Kategoria:

Specyfikacja zestawu: stempel plastikowy o wymiarach 37 x 15 mm z poduszką tuszującą Micro 1:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
37 x 15 mm
Kolor obudowy: czarny korpus + kolorowa końcówka
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Typ poduszki: Micro 1

Opis zestawu:

Zestaw zawiera plastikowy stempel o wymiarach 37 x 15 mm oraz poduszkę tuszującą z tuszem wysokiej jakości. Zestaw ten łączy klasykę z nowoczesnością. Jest niezwykle wytrzymały, funkcjonalny i estetyczny, a do tego niedrogi. Korzystanie ze stempla jest łatwe i szybkie, dzięki czemu zestaw sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykonywanie dużej ilości odbić.

Poduszka tuszująca Micro 1 nasączona tuszem w 1 z 5 kolorów umożliwia wykonanie precyzyjnego, czytelnego i trwałego odbicia na papierze. Dolna część opakowania poduszki odzwierciedla kolor tuszu.

Plastikowy stempel Colop wyposażony jest w wygodną, zaokrągloną rączkę, która ułatwia chwytanie i stabilnie trzyma się w dłoni. Jest lekki i komfortowy w użytkowaniu. Pozwala wykonać dużą ilość stempli w krótkim czasie.

Powierzchnia o wymiarach 37 x 15 mm umożliwia zawrzeć nawet 5 linii tekstu i znak graficzny, a dzięki temu wykorzystać stempel na wiele różnych sposobów. Oto przykłady:

- Pieczątka imienna – np. pieczątka prezesa, pieczątka właściciela firmy czy pieczątka stanowiskowa. Można na niej zmieścić imię i nazwisko, dane kontaktowe i pełnione funkcje. Idealna dla osób, które muszą często podawać swoje dane na dokumentach różnego typu.

- Pieczątka lekarska, pieczątka pielęgniarki i innego specjalisty – pozwala zawrzeć na odbiciu imię i nazwisko, nr pozwolenia na wykonywanie zawodu i tytuł zawodowy/naukowy, a także nr telefonu lub adres gabinetu.

- Pieczątka firmowa – z danymi takimi jak nazwa i adres firmy, NIP, nr telefonu czy adres e-mail.

- Pieczątka biurowa, pieczątka księgowa – wzory odbić to np.: „sprawdzono pod względem”, „wpłynęło dnia”, „zwrot”, „reklamacja” czy „potwierdzam zgodność z oryginałem”.

Inne modele pieczątek biurowych COLOP:

Trodat Printy 491119, Trodat Printy 491118


Cena automatu Colop poduszka micro 1 + stempel plastikowy (37x15):

26,90 24,38 zł netto
(29,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane