Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube

Kołyska drewniana COLOP - bez tuszu (100x80)

Kategoria pieczątek: Pieczątki extra duże i tabelaryczne


Kołyska drewniana COLOP - bez tuszu (100x80)
Wymiary odbicia: 100 x 80 mm
Kategoria: Pieczątki extra duże i tabelaryczne

Kołyska drewniana COLOP - bez tuszu (100x80)
1 oddany głos
(średnia ocena: 5)

Specyfikacja kołyski drewnianej o wymiarach 100x80 mm:

Producent: Colop
Wymiary odbicia: 
100 x 80 mm
Kolor obudowy: naturalne drewno
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis stempla:

Poszukujesz stempla do zadań specjalnych? Modelu dającego możliwość zmieszczenia wszystkich danych, które chcesz przekazać przy pomocy jednego odbicia? Postaw na wyjątkową kołyskę drewnianą marki Colop i ciesz się dużą, estetyczną i niezawodną pieczątką!

Kołyska Colop wykonana została z estetycznego i ekologicznego materiału, jakim jest naturalne drewno. Dzięki temu jest nie tylko wyjątkowo wytrzymała, ale także stanowi ozdobę każdego biurka, na którym się znajdzie.

Kolejną z zalet drewnianej kołyski Colop jest niesamowita wygoda użycia. Specjalnie zaprojektowany uchwyt doskonale leży w dłoni i sprawia, że z pieczątki korzysta się łatwo i przyjemnie. Metalowy element zamieszczony w górnej części kołyski wskazuje kierunek, w którym należy wykonać odbicie.

Odbicie o dużej powierzchni 100 x 80 mm sprawia, że kołyska doskonale sprawdza się między innymi w roli:

- Dużej pieczątki firmowej, na której (poza podstawowymi danymi, takimi jak nazwa przedsiębiorstwa, adres, numer telefonu, NIP) umieścić można także logo, slogan firmowy, numer rachunku bankowego, adres strony internet.owej czy adres e-mail.

- Pieczątki księgowej, kancelaryjnej lub urzędowej – zawierającej tabele do ręcznego wypełnienia lub treść często wykorzystywaną przy przetwarzaniu dokumentów, np.: sprawdzono pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym, zaksięgowano, wniosek wpłynął dnia.

- Pieczątki medycznej, pamiątkowej, imiennej, pocztowej, motoryzacyjnej i innych, wymagających zawarcia dużej ilości treści.

Inne modele stempli drewnianych COLOP:

Colop poduszka micro 3 + kołyska drewniana (100x80), Kołyska drewniana COLOP - bez tuszu (140x80), Colop poduszka micro 3 + kołyska drewniana (140x80)

Cena produktu: Kołyska drewniana COLOP - bez tuszu (100x80):

tylko 16,25 zł netto (19,99 zł brutto)

Zamów pieczątkę z produktem Kołyska drewniana COLOP - bez tuszu (100x80) »


ajax loader