Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube

Lekarska duża - do 6 linii tekstu (58x19)

Kategoria pieczątek: Pieczątki firmowe - małe


Lekarska duża - do 6 linii tekstu (58x19)
Wymiary odbicia: 58 x 19 mm
Kategoria: Pieczątki firmowe - małe

Lekarska duża - do 6 linii tekstu (58x19)
1 oddany głos
(średnia ocena: 5)

Specyfikacja pieczątki lekarskiej dużej:

Producent: Wagraf
Wymiary odbicia:
58 x 19 mm
Kolor obudowy: metaliczny
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis pieczątki:

Pieczątka to niezbędny element wyposażenia każdego lekarza, pielęgniarki czy położnej. Bez odpowiedniego stempla niemożliwa byłaby codzienna praca w służbie zdrowia, polegająca w dużej mierze na wystawianiu dziesiątek różnych dokumentów: recept na leki, skierowań na specjalistyczne badania czy zwolnień od pracy.

Niesłabnącą popularnością wśród lekarzy (oraz innych przedstawicieli służby zdrowia) cieszą się klasyczne, niezawodne pieczątki zamykane w poręcznych metalowych opakowaniach – takie jak duża pieczątka lekarska renomowanej firmy Wagraf. Z czego wynika jej dobra sława?

Trwałość – pieczątka wykonana została z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują, że będzie ona niezawodnie i bezawaryjnie służyła lekarzowi przez długi czas.

Wygoda – pieczątka posiada niezwykle kompaktowe rozmiary, które sprawiają, że w łatwy sposób można ją przenosić w torebce, plecaku czy nawet kieszeni. Dzięki temu stempel może być zawsze tam, gdzie jest potrzebny – w przychodni, szpitalu, prywatnym gabinecie czy podczas prywatnych wizyt w domach pacjentów.

Estetyka – klasyczna, metalowa pieczątka, podobnie jak stetoskop czy lekarska torba, przywodzą na myśl tradycyjne wyposażenie przedstawiciela służby zdrowia. Duża pieczątka lekarska Wagraf prezentuje się niezwykle elegancko, podkreślając powagę zawodu lekarza.

Uniwersalność – z modelu tego mogą korzystać również inni przedstawiciele środowiska medycznego, między innymi: pielęgniarki, położne, farmaceuci, terapeuci.

Inne modele pieczątek lekarskich:

Lekarska duża - do 8 linii tekstu (58x26), Lekarska duża - do 7 linii tekstu (58x23)Lekarska średnia - do 4 linii tekstu (48x17)

Cena produktu: Lekarska duża - do 6 linii tekstu (58x19):

tylko 21,94 zł netto (26,99 zł brutto)

Zamów pieczątkę z produktem Lekarska duża - do 6 linii tekstu (58x19) »


ajax loader