Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube

Stempel drewniany COLOP - bez tuszu (40x20)

Kategoria pieczątek: Pieczątki firmowe - średnie


Stempel drewniany COLOP - bez tuszu (40x20)
Wymiary odbicia: 40 x 20 mm
Kategoria: Pieczątki firmowe - średnie

Stempel drewniany COLOP - bez tuszu (40x20)
1 oddany głos
(średnia ocena: 5)

Specyfikacja stempla drewnianego o wymiarach 40x20 mm:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
40 x 20 mm
Kolor obudowy: naturalne drewno
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy (w zależności od wybranej tuszownicy)

Opis stempla:

Stempel drewniany marki Colop jest ekonomiczny, elegancki, wygodny i trwały. Wybór klasycznej pieczątki z drewnianym gryfem to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią połączenie niezawodności, prostoty i ekologicznych rozwiązań.

Drewniany stempel jest niezwykle łatwy w użyciu i pozwala zwiększyć efektywność wykonywanych obowiązków. Wystarczy przyłożyć go do tuszownicy w dopasowanym rozmiarze i postawić stempel na papierze. Jeśli poszukujesz tuszu wysokiej jakości, w naszej ofercie znajdziesz tusze marki Colop – w pięciu nasyconych kolorach.

Pieczątkę polecamy szczególnie osobom, które pracują w urzędach, szkołach, gabinetach lekarskich oraz innych miejscach, gdzie najważniejsza jest wygoda użytkowania i trwałość produktu. Powierzchnia odbicia o wymiarach 40 x 20 mm pozwala wykorzystać drewniany stempel np. jako pieczątkę firmową, na której zmieszczą się najważniejsze dane firmy (np. adres, NIP, nr telefonu i adres strony www). Możesz wykorzystać nawet 6 linii tekstu lub 5 linii i znak graficzny, np. logo firmy.

Stempel jest też chętnie wykorzystywany jako pieczątka imienna i pieczątka lekarska (na której często należy podać nie tylko imię i nazwisko, ale też pełnione stanowisko lub tytuł naukowy/zawodowy i nr pozwolenia na wykonywanie zawodu), a także pieczątka biurowa czy pieczątka księgowa. Przykładowe wzory odbić to: wpłynęło dnia, sprawdzono pod względem merytorycznym/formalnym/rachunkowym, potwierdzam zgodność z oryginałem. Inne przykłady wykorzystania drewnianego stempla Colop to pieczątka dziecięca, motywacyjna, exlibris.

Inne modele stempli drewnianych COLOP:

Stempel drewniany COLOP - bez tuszu (70x40), Stempel drewniany COLOP - bez tuszu (50x50), Colop Printer R240

Cena produktu: Stempel drewniany COLOP - bez tuszu (40x20):

tylko 12,19 zł netto (14,99 zł brutto)

Zamów pieczątkę z produktem Stempel drewniany COLOP - bez tuszu (40x20) »


ajax loader