Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube

Stempel Plastikowy - bez tuszu (60x25)

Kategoria pieczątek: Pieczątki firmowe - duże


Stempel Plastikowy - bez tuszu (60x25)
Wymiary odbicia: 60 x 25 mm
Kategoria: Pieczątki firmowe - duże

Stempel Plastikowy - bez tuszu (60x25)
promocja
66 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.45)

Specyfikacja stempla plastikowego o wymiarach 60 x 25 mm:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
60 x 25 mm
Kolor obudowy: czarny korpus + kolorowa końcówka
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy (w zależności od wybranej tuszownicy)

Opis stempla:

Niska cena, solidne wykonanie, prosta forma i wygoda użytkowania – wszystko to łączy stempel plastikowy Colop. Jeśli dołożymy do tego jeszcze funkcjonalny rozmiar odbicia, otrzymamy produkt idealny dla wszystkich osób, które poszukują niezawodnego i łatwego w użyciu stempla.

Gryf pieczątki został wykonany z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, dzięki czemu produkt jest jednocześnie wytrzymały i lekki. Przekłada się to na komfort użytkowania. Zaokrąglona rączka z kolorową końcówką ułatwia pracę i przyspiesza wykonywanie codziennych obowiązków.

Gumka stemplująca została wyprodukowana z gumy stemplarskiej, która pozwala wykonać precyzyjne, wyraźne odbicia. Dzięki technice laserowej wzór odbicia może zawierać nie tylko tekst, ale też grafikę, np. logo firmowe.

Zastosowanie stempla jest niezwykle szerokie. Powierzchnia odbicia 60 x 25 mm pozwala zagospodarować nawet 10 linii tekstu! Pieczątkę można wykorzystywać zarówno w poziomie, jak i w pionie, dając tym samym możliwość zmieszczenia np. dwóch adresów (siedziby głównej i filii). Ponadto podłużny kształt płytki stemplującej sprawia, że na stemplu zmieścisz np. nr konta bankowego lub długą nazwę firmy. Dzięki temu stempel plastikowy będzie idealny np. jako pieczątka firmowa (która zmieści nawet dane takie jak hasło reklamowe firmy, adres strony internetowej, e-mail, REGON i logo), pieczątka kancelaryjna, biurowa, księgowa, budowlana, korespondencyjna czy pieczątka lekarska.

Inne modele stempli plastikowych:

Stempel Plastikowy - bez tuszu (37x15), Stempel Plastikowy - bez tuszu (45x20), PORODUCT_90

Cena produktu: Stempel Plastikowy - bez tuszu (60x25):

tylko 13,00 12,19 zł netto (14,99 zł brutto)

Zamów pieczątkę z produktem Stempel Plastikowy - bez tuszu (60x25) »


ajax loader