Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Stempel Plastikowy - bez tuszu (R45)
oceń produkt
59 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.49)
promocja

Stempel Plastikowy - bez tuszu (R45)

Wymiary odbicia: średnica 45 mm

Kategoria: Pieczątki okrągłe i owalne

Specyfikacja stempla plastikowego o średnicy 45 mm:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
45 mm
Kolor obudowy: czarny korpus + kolorowa końcówka
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy (w zależności od wybranej tuszownicy)

Opis stempla:

Okrągły stempel plastikowy Colop ma niezwykle szerokie zastosowanie. Może być wykorzystany w wielu biurach, instytucjach czy urzędach i pełnić funkcję zarówno pieczątki nagłówkowej/firmowej, jak i ozdobnej. Urządzenie jest lekkie, trwałe i poręczne, a do tego tanie!

Gryf stempla został wykonany z solidnego tworzywa sztucznego, dzięki któremu produkt zniesie dużą ilość odbić każdego dnia i będzie służył naprawdę długo. Prosta, ale solidna konstrukcja ułatwia posługiwanie się stemplem. Zaokrąglony uchwyt sprawia, że pieczątkę dobrze trzyma się w dłoni i można posługiwać się nią szybko i sprawnie. Rączka zakończona jest kolorową końcówką, która podnosi estetykę produktu.

Gumka stemplująca to niezwykle istotny element całego stempla. Jest wyprodukowana z gumy stemplarskiej wysokiej jakości i umożliwia wykonywanie wyraźnych odbić na papierze. Ponadto, dzięki technice laserowej, można nanieść na nią nie tylko tekst, ale też grafikę. Jeśli połączysz stempel plastikowy Colop z tuszem tej samej marki w wybranym kolorze (który znajduje się w naszej ofercie) otrzymasz trwałe i czytelne stemple.

Kto może korzystać ze stempla plastikowego Colop? Wszyscy, którzy poszukują okrągłej, funkcjonalnej pieczątki o sporej powierzchni odbicia. Do wykorzystania jest nawet 7 linii tekstu lub znak graficzny i tekst w otoku pieczątki. Okrągły stempel jest najczęściej wykorzystywany jako pieczątka firmowa (z najważniejszymi danymi firmy lub z logotypem, pełniąca funkcję pieczątki ozdobnej), pieczątka szkolna, pieczątka korespondencyjna (wykorzystywana w Urzędach Pocztowych), pieczątka dziecięca, exlibris (do oznaczania księgozbiorów) oraz pieczęć dowolnego urzędu czy instytucji.

Inne modele stempli plastikowych:

Stempel Plastikowy - bez tuszu (R20), Stempel Plastikowy - bez tuszu (elipsa 67x47), Stempel Plastikowy - bez tuszu (95x65)


Cena automatu Stempel Plastikowy - bez tuszu (R45):

13,00 12,19 zł netto
(14,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane