Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube

Kategorie i wzory pieczątek

Imienne, firmowe, lekarskie, kieszonkowe, datowniki, okrągłe i owalne ... - mamy pieczątki dla każdego!


Pieczątki imienne

do 3 linii tekstu (odbicie max 40x15 mm)

kategoria pieczątki imienne

Pieczątka imienna – Twoja przestrzeń kreatywna! Prywatna pieczątka, na której umieścić możesz dowolne dane. Jeśli nie znajdą się tam informacje takie jak uprawnienia zawodowe – żadne przepisy nie będą ograniczeniem. Stwórz pieczątkę najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom. Tylko imię i nazwisko? A może jeszcze stanowisko i nazwa firmy? Faksymile? Ty decydujesz, my możemy jedynie doradzić Ci najlepszy automat.

Warto pamiętać: chociaż możliwości wyboru zarówno automatu, jak i fontu czy liczby linijek tekstu, jest wiele, należy mieć na uwadze, że pieczątka musi być przede wszystkim czytelna.

Najpopularniejsze wzory odbić:Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: imienne »Pytanie o produkty »

Pieczątki firmowe - małe

do 4 linii tekstu (odbicie max 48x19 mm)

kategoria pieczątki firmowe - małe

Twoja firma w pigułce - na małej, poręcznej i wszechstronnie przydatnej pieczątce firmowej zmieścisz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Twojego biznesu. Nazwa, właściciel, adres? Są takie dane, które podawać musisz nawet kilkanaście razy dziennie. Zapomnij o ich ręcznym wpisywaniu. Pieczątka z nawet pięcioma linijkami tekstu to najlepszy sposób, by w skrócie przedstawić swoją firmę.

Najpopularniejsze wzory odbić:Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: pieczątki firmowe - małe »Pytanie o produkty »

Pieczątki firmowe - średnie

do 6 linii tekstu (odbicie max 60x25 mm)

kategoria pieczątki firmowe - średnie

Złoty środek dla każdego biznesmena: potrzebujesz pieczątki firmowej, na której znajdzie się coś więcej niż tylko podstawowe dane, ale nie czujesz potrzeby prezentowania wszystkich informacji? Średnia pieczatka firmowa to nawet siedem linijek tekstu. Ty decydujesz, jakie treści się tam znajdą.

Najpopularniejsze wzory odbić:Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: pieczątki firmowe - średnie »Pytanie o produkty »

Pieczątki firmowe - duże

do 9 linii tekstu (odbicie max 100x90 mm)

kategoria pieczątki firmowe - duże

Na umowach, fakturach, podaniach i pismach – pieczątka firmowa jest koniecznością, zrealizuj tę konieczność z klasą. Pieczątka firmowa to nie tylko nazwa i NIP, to też dowód rozsądku i dbałości o szczegóły. Zaprezentuj jak najlepiej swój biznes w skondensowanej formie, korzystając z możliwości, które dają Ci pieczątki-online. Zastanów się nad zakresem potrzeb i ilością danych, które chcesz umieścić na pieczątce. W naszym sklepie realizacja Twojego planu to kwestia kilku kliknięć.

Duża pieczątka firmowa to nawet 9 linijek informacji na temat Twojego biznesu!

Najpopularniejsze wzory odbić:Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: pieczątki firmowe - duże »Pytanie o produkty »

Pieczątki extra duże i tabelaryczne

do 18 linii tekstu

kategoria pieczątki extra duże i tabelaryczne

Extra duże pieczątki księgowe, pieczątki tabelaryczne oraz pieczątki dekretacyjne to rozwiązanie na potrzeby biur księgowych, instytucji administracyjnych czy finansowych. Charakteryzują się przede wszystkim dużymi rozmiarami odbicia - nawet do 18 linii tekstu (Colop EOS 140). Intuicyjny system wymiany tuszu, pozwala na samodzielną wymianę. Pieczątki flash zostały wykonane w nowoczesnej technologii błyskowej, co zapewnia doskonałą jakość odbicia. Budowa modeli z linii EOS jest ergonomiczna. Obudowa posiada liczne zabezpieczenia (antypoślizgowe stopki, zaczepki), które chronią ją przed uszkodzeniami.

Główne zastosowanie: pieczątki księgowe, pieczątki dane finansowe, pieczątka do rozliczeń. Pieczątki fleszowe to gwarancja ekspresowego wykonania i jakości odbicia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pieczątek tabelarycznych.

Najpopularniejsze wzory odbić:Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: pieczątki extra duże i tabelaryczne »Pytanie o produkty »

Pieczątki metalowo - szkieletowe

specjalne wzory dla firm

kategoria pieczątki metalowo - szkieletowe

Recepcja, sekretariat, księgowość – są takie miejsca, w których pieczątki stanowią jedno z podstawowych narzędzi pracy. Jeśli narzędzie to ma być niezawodne, warto postawić na pieczątki metalowo-szkieletowe. Wygoda użytkowania, wysoka jakość wykonania i wytrzymałość mogą się łączyć z korzystną ceną – wystarczy sprawdzić ofertę pieczątki-online.

Najpopularniejsze wzory odbić:Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: metalowo - szkieletowe »Pytanie o produkty »

Pieczątki lekarskie

do 6 linii tekstu (odbicie max 60x25 mm)

kategoria pieczątki lekarskie

Tylko podpis lekarza może być nieczytelny, lekarska pieczątka musi być przejrzysta i zawierać wszystkie niezbędne informacje. W zakresie treści dużego wyboru nie ma, ponieważ zawartość lekarskiego stempla regulują przepisy, na szczęście w rozmiarach jest pewna dowolność.

Najpopularniejsze wzory odbić:Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: pieczątki lekarskie »Pytanie o produkty »

Pieczątki okrągłe i owalne

okrągłe lub owalne wzory pieczątek (średnica do 7 cm)

kategoria pieczątki okrągłe i owalne

Niezastąpiony element dokumentów, dyplomów i świadectw, ciekawy pomysł na stempel firmowy lub imienny – pieczątki okrągłe i owalne. Dla poważnych instytucji i niepoważnych wielbicieli niebanalnych rozwiązań.

Najpopularniejsze wzory odbić:Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: pieczątki okrągłe i owalne »Pytanie o produkty »

Datowniki z tekstem

data i dodatkowy tekst odbicia

kategoria datowniki z tekstem

Data w dowolnym formacie, data opatrzona tekstem, a może data i miejsce na podpis? Wybierz rozwiązanie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom z naszej zróżnicowanej oferty poręcznych datowników.

Najpopularniejsze wzory odbić:Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: pieczątki datowniki z tekstem »Pytanie o produkty »

Pieczątki kieszonkowe
do 4 linii tekstu (max 48x19mm)

kategoria pieczątki kieszonkowe

Rozwiązanie na każdą kieszeń i do kieszeni idealne! Niewielkie, wytrzymałe i wygodne pieczątki kieszonkowe sprawdzają się w każdej sytuacji. Kieszonkową formę przybrać może stempel o dowolnej funkcji: imienny lub firmowy. Wybór jest spory, więc trudny, ale z pieczątkami-online – zawsze dobry!

Najpopularniejsze wzory odbić:Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: pieczątki kieszonkowe »Pytanie o produkty »

Długopisy i pióra z pieczątką
do 4 linii tekstu (odbicie max 39x10 mm)

kategoria długopisy i pióra z pieczątką

Rozwiązanie wielofunkcyjne: długopis i pieczątka jednocześnie, w delikatnej, eleganckiej oprawie. Wysoka jakość wykonania, doskonałe materiały, estetyczne wykończenie i niezawodna funkcjonalność. Polecamy zwolennikom prostoty i wielbicielom gadżetów.

Najpopularniejsze wzory odbić:Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: długopisy i pióra z pieczątką »Pytanie o produkty »

Pieczątki podłużne

nr bankowy, pieczątka pocztowa, komunikat, itp

kategoria pieczątki podłużne

Długa nazwa, dwuczłonowe nazwisko albo numer rachunku bankowego? Spokojnie, nie musisz nerwowo liczyć znaków czy zastanawiać się nad najrozsądniejszym podziałem na linijki. Podłużna pieczątka przekaże wszystkie dane, nawet te długie i niewygodne, w sposób przejrzysty i czytelny. Koniec z ograniczeniami!

Najpopularniejsze wzory odbić:Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: pieczątki podłużne »Pytanie o produkty »

Stemple drewniane i plastikowe

ex libris, duże odbicia, nietypowe wzory

kategoria stemple drewniane i plastikowe

Pieczątki to nie tylko automaty, dla wielbicieli klasycznych rozwiązań mamy kołki. Duża powierzchnia płytki tekstowej, niepodrabialny odgłos uderzenia stemplem, przede wszystkim zaś trwałość i wygoda tego rozwiązania – kołki sprawdzają się w biurach, sekretariatach, są niezbędnym elementem wyposażenia każdej księgowości. Duży wybór i niska cena to dodatkowe atuty tego rozwiązania gwarantowane przez pieczątki-online.

Najpopularniejsze wzory odbić:Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: stemple drewniane i plastikowe »Pytanie o produkty »

Pieczątki dla dzieci
wzory dla dzieci, idealne na prezent lub do zabawy

kategoria pieczątki dla dzieci

Prosty sposób na oznakowanie zeszytów, narzędzie do kreatywnej zabawy? Pieczątka do doskonałe narzędzie do rozwijania zdolności manualnych i zmysłu estetycznego dziecka. Niebanalny prezent, wygodny towarzysz podóży, na dodatek gadżet odporny na wstrząsy i wszystkie inne niespodzianki losu, których tak wiele się zdarza w czasie dziecięcych zabaw. Rozrywka zaczyna się już na etapie wspólnego projektowania odbicia!

Najpopularniejsze wzory odbić:Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: pieczątki dla dzieci »Pytanie o produkty »


ajax loader