Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutubeinstagramtiktok
Logowanie

Pieczątki Online

ul. Lindego 1C
30-148 Kraków

Realizacja zamówień (odbiór osobisty):

ul. Kalwaryjska 16
30-504 Kraków
(dni robocze, pon - pt 11:00 - 17:00)

Nr konta bankowego

(przelewy za zamówienia, dopłaty)

PKO BP 02 1020 2892 0000 5102 0740 8745
(podaj numer zamówienia w tytule przelewu)

Obsługa wycen, zamówień, reklamacji, faktur:

Kontakt e-mail - zamówienia[email protected]Telefon kontaktowy 2+48 12 346 36 60(dni robocze, pon - pt 09:00 - 17:00)

Pytania techniczne związane z działaniem serwisu internetowego:

Napisz do nas / Zamów przez formularz

Przeciągnij załączniki lub
kliknij aby dodać (max. 20 MB, 10 plików)

Najpopularniejsze pieczątki i wzory odbić

Nie wiesz jak i co zamówić ? - skorzystaj z naszych porad online »

Wymogi prawne odnośnie pieczątek firmowych

Zazwyczaj jedną z pierwszych czynności przedsiębiorcy po założeniu firmy jest zamówienie pieczątki firmowej. W Polsce nie ma zapisu prawnego, który nakazywałby firmom posiadanie pieczątek firmowych. Brak pieczątki firmowej może jednak nastręczać kilku komplikacji w kontakcie z urzędami, czy bankami. Jakie wymogi prawne musi spełniać pieczątka firmowa? Jakie dane należy zamieścić na pieczątce dla jednoosobowej działalności gospodarczej a jakie dla spółki komandytowej czy z ograniczoną odpowiedzialnością? Zobacz krótkie kompendium wiedzy dla firm, które planują zamówić pieczątkę.
Czytaj na blogu »

Dokumentacja podwykonawcza – czym jest i jak ją prowadzić?

Według przepisów prawa budowlanego niedopełnienie obowiązku prowadzenia dokumentacji powykonawczej lub jej niedbałe przygotowanie może spowodować wszczęcie postępowania odpowiedzialności zawodowej skierowanego przeciw kierownikowi budowy. Czym właściwie jest dokumentacja podwykonawcza oraz jakie procedury muszą być przestrzegane przy jej tworzeniu oraz przechowywaniu? Kto jest odpowiedzialny za opracowywanie dokumentacji podwykonawczej? Jakie informacje muszą być wprowadzane do dokumentacji? Jak powinna wyglądać i co zawierać pieczątka kierownika budowy?
Czytaj na blogu »

Faksymile zamiast podpisu ręcznego

Według definicji słownikowej faksymile to kopia dokumentu, rysunku lub podpisu, wykonana sposobem mechanicznym, chemicznym bądź ręcznie. W dziedzinie pieczątek oznacza ona wykonanie mechanicznej kopii podpisu ręcznego lub parafki. Faksymile to pieczątka znacznie ułatwiająca podpisywanie ogromnej ilości dokumentów, broszur informacyjnych i reklamowych. W naszych poradach wyjaśniamy w jakich przypadkach najczęściej stosowane jest faksymile oraz w jakich przypadkach, według zapisu prawa, taka forma podpisywania dokumentów może być zastosowana.
Czytaj na blogu »

Jak korzystać z kreatora pieczątek online?

Nasz kreator pieczątek online to ogromne ułatwienie zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Dzięki prostemu i intuicyjnemu mechanizmowi potrzebną pieczątkę zaprojektujesz w mgnieniu oka, o każdej porze dnia i nocy i z każdego miejsca na świecie. Zanim jednak zaczniesz projektować pieczątkę przeczytaj jakie są najważniejsze zasady tworzenia wyraźnych, estetycznych i funkcjonalnych odbić. Jakich błędów należy się wystrzegać aby Twoje pieczątki nie były nieczytelne lub ciężkie do uzupełniania. W poradach wyjaśniamy jak krok po kroku wygląda proces projektowania i zamawiania pieczątki online.
Czytaj na blogu »

ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane