Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Stempel Plastikowy - bez tuszu (elipsa 67x47)
oceń produkt
67 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.48)
promocja

Stempel Plastikowy - bez tuszu (elipsa 67x47)

Wymiary odbicia: 67 x 47 mm

Kategoria:

Specyfikacja stempla plastikowego (elipsa) o wymiarach 67 x 47 mm:

Producent: Colop
Wymiary odbicia: 
elipsa 67 x 47 mm
Kolor obudowy: czarny korpus + kolorowa końcówka
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy (w zależności od wybranej tuszownicy)

Opis stempla:

Szukasz stempla o dużej powierzchni odbicia? Chcesz zmieścić na pieczątce dużą ilość informacji, długą nazwę firmy, dwuczłonowe nazwisko, nr rachunku bankowego, NIP, REGON, adres strony internetowej, hasło reklamowe czy dwa adresy? Postaw na stempel plastikowy marki Colop w nietypowym kształcie elipsy! Płytka stemplująca o powierzchni 67 x 47 mm umożliwi Ci wykorzystanie nawet 10 linijek tekstu! Ponadto dzięki laserowej technice wykorzystywanej do tłoczenia wzorów odbić, Twoja pieczątka może przedstawiać także grafikę, np. logo firmy.

Jakie zastosowanie najczęściej ma stempel plastikowy Colop?

Najchętniej wykorzystywany jest jako duża pieczątka firmowa, zwana także pieczątką nagłówkową. Ponadto sprawdzi się doskonale także np. jako pieczątka księgowa, kancelaryjna i biurowa ze wzorami służącymi do oznaczania i opisywania dokumentów. Duża powierzchnia sprawdza się dobrze w pieczątkach lekarskich, ponieważ zmieszczą się na niej nie tylko nr pozwolenia na wykonywanie zawodu i tytuł naukowy/zawodowy, ale też adres gabinetu.

Jakie są zalety stempla Colop?

Stempel został wykonany z tworzywa wysokiej jakości, dzięki temu jest zarówno lekki, jak i wytrzymały. Korzystanie z pieczątki jest łatwe i wygodne, co umożliwia między innymi zaokrąglona rączka, która ułatwia chwytanie. Gumka stemplująca została wykonana wysokiej klasy gumy stemplerskiej, co podnosi jakość odbić.

Jeśli chcesz w pełni korzystać z możliwości, jakie daje stempel, skorzystaj z tuszu marki Colop. Pięć nasyconych kolorów tuszu znajdziesz w naszej ofercie.

Inne modele stempli plastikowych:

PRODUCT_93, Stempel Plastikowy - bez tuszu (85x55),
PRODUCT_91


Cena automatu Stempel Plastikowy - bez tuszu (elipsa 67x47):

13,00 12,19 zł netto
(14,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane