Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Colop - tusz do pieczątek 25ml (niebieski)
oceń produkt
151 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.50)

Colop - tusz do pieczątek 25ml (niebieski)

niebieski kolor tuszu

Kategoria: Tusze do pieczątek

Specyfikacja tuszu do stempli gumowych i polimerowych w kolorze niebieskim:

Producent: Colop
Pojemność: 
25 ml
Kolor: niebieski

Opis tuszu:

Tusz renomowanej marki Colop, zamknięty w bezpiecznej i wygodnej w użyciu butelce, przeznaczony jest do stempli polimerowych i stempli gumowych. Doskonale sprawdzi się w przypadku zarówno pieczątek manualnych (drewnianych i plastikowych), jak i automatów samotuszujących. Niektóre z produktów w naszej ofercie, dostępne są z poduszkami typu blanko lub wymiennymi poduszkami tuszującymi – dzięki temu możesz nasączyć je tuszem w dowolnym kolorze, np. niebieskim.

Tusz niebieski Colop jest przeznaczony zarówno do wykonywania odbić na papierze, jak i na stali!

Nowoczesna formuła tuszu sprawia, że jest on niezwykle trwały i umożliwia wykonanie wyraźnych odbić – nie rozmazuje się, a po wykonaniu stempla błyskawicznie wysycha. Znacznie ułatwia i przyspiesza to pracę. Dzięki temu tusz znajdzie zastosowanie np. w pieczątkach urzędowych, biurowych czy księgowych, które służą do wykonywania dużej ilości stempli każdego dnia. Z powodzeniem może być też stosowany do pieczątek dziecięcych czy motywacyjnych.

Zawarte w tuszu składniki wysokiej jakości sprawiają, że produkt charakteryzuje gęsta konsystencja oraz intensywny, nasycony kolor. Jeśli szukasz produktu, który sprawi, że pieczątki stawiane przez Ciebie na ważnych dokumentach będą widoczne i czytelne, wybierz tusz niebieski marki Colop.

Ponadto produkt został wyposażony w wygodny dozownik, dzięki któremu tusz nie wycieka, a ryzyko nadmiernego nasączenia poduszki oraz ubrudzenia rąk i ubrania maleje do minimum. Kolor nakrętki opakowania jest taki sam jak kolor tuszu znajdującego się wewnątrz butelki.

Inne kolory tuszów do pieczątek COLOP:

Colop - tusz do pieczątek 25ml (fioletowy), Colop - tusz do pieczątek 25ml (czerwony), Colop - tusz do pieczątek 25ml (czarny)


Cena automatu Colop - tusz do pieczątek 25ml (niebieski):

7,56 zł netto
(9,30 zł brutto)
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane