Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Colop - tusz do pieczątek 25ml  (fioletowy)
oceń produkt
130 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.49)

Colop - tusz do pieczątek 25ml (fioletowy)

fioletowy kolor tuszu

Kategoria: Tusze do pieczątek

Specyfikacja tuszu do stempli gumowych i polimerowych w kolorze fioletowym:

Producent: Colop
Pojemność: 
25 ml
Kolor: fioletowy

Opis tuszu:

Jaki powinien być idealny tusz do pieczątki? Komfortowy w obsłudze, gęsty, zamknięty w wygodnym opakowaniu, szybkoschnący, intensywny, o pięknej, głębokiej barwie. Wydaje Ci się niemożliwe, aby jeden produkt posiadał te wszystkie cechy jednocześnie? Możliwe – tusz do stempli gumowych i polimerowych Colop to produkt, który posiada każdą z wymienionych zalet.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości składników, tusz posiada optymalną, gęstą konsystencję. Za jej sprawą, użytkowanie produktu jest niezwykle łatwe i przyjemne – tusz nie rozlewa się ani nie rozmazuje na papierze.

Tusz do stempli Colop może być wykorzystany zarówno do stempli gumowych, jak i polimerowych. Możesz napełnić nim automat samotuszujący lub poduszkę tuszującą – dzięki specjalnemu dozownikowi zamontowanemu w opakowaniu z tuszem, jest to dziecinnie łatwe i bezpieczne. Nie musisz obawiać się, że zabrudzisz dłonie lub ubranie.

Intensywny fioletowy kolor gwarantuje, że odbicia Twojej pieczątki będą nie tylko wyjątkowo czytelne, ale również oryginalne. Wyrazista barwa bez wątpienia zapadnie w pamięć Twoim klientom! W naszej ofercie znajdziesz również tusze w kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim oraz zielonym.

Gdzie możesz stosować fioletowe odbicie? Wszędzie, gdzie zechcesz! Kolor ten doskonale prezentuje się na pieczątkach firmowych, pieczątkach imiennych, pieczątkach lojalnościowych, pieczątkach szkolnych lub motywacyjnych dla najmłodszych. Z tuszem Colop wykonasz wyraźne i intensywne odbicia nie tylko na papierze o różnej strukturze i grubości, ale nawet na… stali!

Inne kolory tuszów do pieczątek COLOP:

Colop - tusz do pieczątek 25ml (niebieski), Colop - tusz do pieczątek 25ml (zielony), Colop - tusz do pieczątek 25ml (czerwony)


Cena automatu Colop - tusz do pieczątek 25ml (fioletowy):

7,56 zł netto
(9,30 zł brutto)
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane