Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Colop EOS Pocket Stamp 20 (38x14) - pieczątka flashowa
oceń produkt
164 oddane głosy
(średnia ocena: 4.73)

Colop EOS Pocket Stamp 20 (38x14) - pieczątka flashowa

Wymiary odbicia: 38 x 14 mm

Kategoria: Pieczątki firmowe - małe

Specyfikacja automatu Colop EOS Pocket Stamp 20:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
38 x 14 mm
Kolor obudowy: czarny
Kolory tuszu:  czarny, niebieski, czerwony

Opis automatu:

Poszukujesz kompaktowej, nowoczesnej i niezawodnej pieczątki firmowej? Nie mogłeś trafić lepiej! Automat Colop EOS Pocket Stamp 20 doskonale sprawdzi się w tej roli! Pomimo niewielkich wymiarów, pieczątka ta z łatwością zmieści wszystkie informacje niezbędne dla Twoich klientów. Na odbiciu o powierzchni 38 x 14 mm możesz umieścić nawet 4 linie tekstu. Oznacza to, że Twoja pieczątka firmowa może zawierać: nazwę przedsiębiorstwa, adres, numer telefonu, NIP i adres e-mail. Wolisz postawić na niestandardowe rozwiązania? Pod nazwą firmy zamieść oryginalny slogan reklamowy. Na pieczątce możesz zamieścić także grafikę, na przykład logo.

Niezależnie od tego, jakie informacje zdecydujesz się zawrzeć na swojej pieczątce firmowej, korzystając z automatu Colop EOS Pocket Stamp 20, możesz mieć pewność, że każde odbicie będzie wyraźne i w pełni czytelne.

Colop EOS Pocket Stamp 20 doskonale sprawdza się nie tylko jako pieczątka nagłówkowa w przedsiębiorstwach, ale także jako pieczątka imienna. Z tego typu stempli korzystają na co dzień specjaliści (w zależności od zawodu, mówimy wówczas o pieczątkach budowlanych, pieczątkach motoryzacyjnych, pieczątkach księgowych, pieczątkach szkolnych itd.), przedstawiciele zawodów medycznych, czyli lekarze, pielęgniarki, położne, lekarze weterynarii, a także artyści. Na tego typu pieczątkach zamieszcza się zwykle takie informacje jak: imię i nazwisko, zawód, specjalizacja, numer uprawnień do wykonywania zawodu czy dane kontaktowe.

Automat Colop EOS Pocket Stamp 20 wyróżnia się nowoczesnym, eleganckim wyglądem, dzięki czemu z powodzeniem może stanowić uzupełnienie profesjonalnego, biznesowego wizerunku. Niewielkie wymiary pieczątki sprawiają, że z łatwością można przenosić ją w kieszeni, torebce, aktówce czy plecaku i mieć ją przy sobie zawsze, kiedy jest niezbędna.

Inne modele pieczątek Colop Pocket Stamp:

PRODUCT_10, Trodat Printy 49116, Colop EOS Pocket Stamp 40 (59x23) - pieczątka flashowa


Cena automatu Colop EOS Pocket Stamp 20 (38x14) - pieczątka flashowa:

36,58 zł netto
(44,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane