Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Colop poduszka micro 1 + stempel drewniany (R20)
promocja

Colop poduszka micro 1 + stempel drewniany (R20)

Wymiary odbicia: średnica 20 mm

Kategoria: Pieczątki okrągłe i owalne

4.47
87 głosów
oceń produkt
Cena automatu Colop poduszka micro 1 + stempel drewniany (R20):
29,90 zł
28,45 zł netto
34,99 zł brutto

Specyfikacja zestawu: stempel drewniany o średnicy 20 mm z poduszką tuszującą Micro 1:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
20 mm
Kolor obudowy: drewniana konstrukcja
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Typ poduszki:  Micro 1

Opis zestawu:

Zestaw składa się z klasycznego, prostego i wytrzymałego stempla z drewnianym gryfem oraz z nowoczesnej poduszki nasączonej tuszem wysokiej jakości. Sprawdzi się idealnie w biurach, sekretariatach czy kancelariach. Wszędzie tam, gdzie należy nadawać rangę różnym dokumentom, dyplomom czy nagrodom.

Stempel z drewnianym gryfem Colop

Drewniana pieczątka marki Colop to kwintesencja klasyki, prostoty elegancji, wytrzymałości i niezawodności. Mimo tylu zalet jest także niedrogi. To dowód na to, że niska cena nie zawsze musi iść w parze z niską jakością.

Okrągły stempel drewniany może być wykorzystywany np. jako:

- Pieczątka szkolna – stawiana na świadectwach, dyplomach czy na wewnętrznych stronach okładek. Taki stemple może zawierać np. nazwę szkoły i jej patrona lub dane dyrektora szkoły.

- Pieczątka motywacyjna – przeznaczona jest do motywowania dzieci w nauczaniu początkowym, a także w domach. Dzieci zamiast klasycznych ocen opisowych lub cyfr, zbierają stemple np. z uśmiechniętymi buźkami, chmurkami czy ulubionymi postaciami z bajek.

- Pieczątka dla dzieci – okrągłe stemple drewniane mogą stać się też ulubionym przedmiotem do zabawy. Własnoręczne stawianie stempli daje dzieciom dużo satysfakcji i radości.

- Exlibris – jest to rodzaj stempla, który stawia się np. na wewnętrznych stronach okładek czy stronach tytułowych książek. Służy do znakowania księgozbiorów – zarówno przez osoby prywatne, jak i instytucje.

- Pieczątka korespondencyjna – wykorzystywana do oznaczania listów i paczek. Zawiera np. nazwę i nr Urzędu Pocztowego.

Okrągły stempel drewniany może zawierać też dowolny symbol każdej instytucji, a także dowolny tekst, np.: zwrot, reklamacja czy przyjęto do produkcji.

Poduszka tuszująca Micro 1

Poduszka nasączona jest tuszem wysokiej jakości w jednym z 5 kolorów. Tusz umożliwia postawienie trwałego, wyraźnego stempla. Kolor dolnej części opakowania odzwierciedla kolor tuszu.

Potrzebujesz więcej kolorów? Polecamy poduszkę Colop poduszka make 1 (50x90) dostępną z tuszami w kolorze legancki grafit, chabrowy niebieski, słoneczny pomarańcz, morska zieleń, błękit nieba, radosna zieleń, pudrowy róż, intensywny róż, głębia oceanu, fuksja, malinowa czerwień, świeża mięta, lawendowy fiolet

Inne modele pieczątek pocztowch COLOP:

Colop poduszka micro 1 + stempel drewniany (R40),
Colop poduszka micro 1 + stempel drewniany (R30)

« inneautomaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane