Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Colop poduszka micro 1 + stempel plastikowy (elipsa 67x47)
oceń produkt
129 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.40)
promocja

Colop poduszka micro 1 + stempel plastikowy (elipsa 67x47)

Wymiary odbicia: 67 x 47 mm

Kategoria: Pieczątki okrągłe i owalne

Specyfikacja zestawu: stempel plastikowy elipsa o wymiarach 67 x 47 mm z poduszką tuszującą Micro 1

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
67 x 47 mm
Kolor obudowy: czarny korpus + kolorowa końcówka
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Typ poduszki:  micro 1

Opis automatu:

Jeśli szukasz niezawodnego stempla oraz tuszu wysokiej jakości, który pozwoli wykonać precyzyjne i trwałe odbicia, zestaw ze stemplem plastikowym w kształcie elipsy i poduszką tuszującą Micro 1, będzie dla Ciebie idealny! Poza tym, że stempel plastikowy i poduszka z tuszem są wykonane z materiałów wysokiej jakości, pozwalają też na zwiększenie oszczędności. Oferowany przez nas zestaw Colop jest trwały, niezawodny i tani.

Plastikowy stempel Colop w kształcie elipsy pozwala zaspokoić potrzeby wszystkich osób, które szukają pieczątki o niestandardowych wymiarach. Dzięki owalnemu kształtowi możesz stawiać pieczątki zarówno w poziomie, jak i w pionie! Powierzchnia wykorzystana pionowo pozwala zmieścić nawet 10 linii tekstu lub 6 linii tekstu i logotyp. Wybierając odbicie w poziomie, możesz zamieścić na stemplu długie ciągi liter i cyfr (np. nr rachunku bankowego). W zależności od rozmiaru czcionki na odbicie zmieści się nawet 8 linii tekstu i znak graficzny. Projektując pieczątkę, możesz skorzystać z naszych propozycji lub wgrać własny, gotowy wzór.

Stempel Colop wykorzystywany jest najczęściej jako pieczątka firmowa, pieczątka lekarska, pieczątka biurowa, pieczątka kancelaryjna czy pieczątka szkolna.

Stempel z plastikową, zaokrągloną rączką jest wygodny i stabilnie trzyma się w dłoni, dzięki czemu korzystanie z niego jest łatwe i pozwala wykonać dużą ilość odbić w krótkim czasie.

Poduszka tuszująca Micro 1 jest nasączona tuszem wysokiej jakości w 1 z 5 kolorów, a dolna część opakowania poduszki odzwierciedla kolor tuszu.

Inne modele pieczątek kancelaryjnych firmy COLOP:

Trodat Printy 491119, Trodat Printy 491118, Colop poduszka micro 1 + stempel plastikowy (37x15)


Cena automatu Colop poduszka micro 1 + stempel plastikowy (elipsa 67x47):

29,90 28,45 zł netto
(34,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane