Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Colop poduszka micro 1 + stempel plastikowy (R20)
oceń produkt
39 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.44)

Colop poduszka micro 1 + stempel plastikowy (R20)

Wymiary odbicia: średnica 20 mm

Kategoria:

Specyfikacja zestawu: stempel plastikowy okrągły o średnicy 20 mm z poduszką tuszującą Micro 1:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
20 mm
Kolor obudowy: czarny korpus + kolorowa końcówka
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Typ poduszki: micro 1

Opis zestawu:

Stempel plastikowy Colop, który wchodzi w skład zestawu, jest lekki, wygodny w użytkowaniu (między innymi dzięki okrągłemu uchwytowi), trwały i ekonomiczny. To idealny produkt dla wszystkich, którzy szukają niezawodnych i tanich rozwiązań.

Okrągła pieczątka o średnicy 20 mm sprawdzi się doskonale w wielu różnych firmach i instytucjach. Oto kilka przykładów zastosowania okrągłego stempla Colop:

- Pieczątka firmowa z nazwą firmy, NIP-em, numerem REGON, adresem czy numerem telefonu.

- Exlibris – jest to rodzaj stempla, który stawia się wewnątrz książek, aby zaznaczyć ich przynależność do konkretnego księgozbioru (prywatnego lub publicznego) lub wyrazić przywiązanie do tradycji i szacunek do woluminów.

- Pieczątka szkolna – stawiana np. na świadectwach szkolnych, dyplomach i innych dokumentach. Pieczątki szkolne używane są np. w sekretariatach, przez dyrektorów czy pracowników bibliotek.

- Pieczątka imienna – zawierająca imię, nazwisko, pełnione stanowisko, często także nr telefonu lub tytuł zawodowy i nr prawa do wykonywania zawodu (w przypadku np. pieczątek lekarskich czy pieczątek pielęgniarek).

- Znak graficzny/logo – okrągła pieczątka może zawierać logo firmy czy instytucji lub dowolny znak graficzny, a do tego napis.

- Pieczątka motywacyjna, pieczątka dla dziecka – pieczątki motywacyjne wykorzystuje się np. w szkołach i przedszkolach zamiast klasycznych stopni, a także w domach – do zabawy i motywowania najmłodszych.

Poduszka tuszująca Micro 1, która wchodzi w skład zestawu, nasączona jest tuszem w kolorze czarnym, czerwonym, niebieskim, zielonym lub fioletowym. Tusz wysokiej jakości pozwala wykonać precyzyjne i trwale odbicia.

Inne modele pieczątek firmowych COLOP:

Trodat Printy 491119, Trodat Printy 491118, Trodat Printy 491117


Cena automatu Colop poduszka micro 1 + stempel plastikowy (R20):

28,45 zł netto
(34,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane