Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Stempel drewniany COLOP - bez tuszu (45x20)

Stempel drewniany COLOP - bez tuszu (45x20)

Wymiary odbicia: 45 x 20 mm

Kategoria: Pieczątki firmowe - małe

5
1 głos
oceń produkt
Cena automatu Stempel drewniany COLOP - bez tuszu (45x20):
12,19 zł netto
14,99 zł brutto

Specyfikacja stempla drewnianego o wymiarach 45x20 mm:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
45 x 20 mm
Kolor obudowy: naturalne drewno
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy (w zależności od wybranej tuszownicy)

Opis stempla:

Stempel drewniany marki Colop jest ekonomiczny, elegancki, wygodny i trwały. Wybór klasycznej pieczątki z drewnianym gryfem to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią połączenie niezawodności, prostoty i ekologicznych rozwiązań.

Drewniany stempel jest niezwykle łatwy w użyciu i pozwala zwiększyć efektywność wykonywanych obowiązków. Wystarczy przyłożyć go do tuszownicy w dopasowanym rozmiarze i postawić stempel na papierze. Jeśli poszukujesz tuszu wysokiej jakości, w naszej ofercie znajdziesz tusze marki Colop – w pięciu nasyconych kolorach.

Pieczątkę polecamy szczególnie osobom, które pracują w urzędach, szkołach, gabinetach lekarskich oraz innych miejscach, gdzie najważniejsza jest wygoda użytkowania i trwałość produktu. Powierzchnia odbicia o wymiarach 45 x 20 mm pozwala wykorzystać drewniany stempel np. jako pieczątkę firmową, na której zmieszczą się najważniejsze dane firmy (np. adres, NIP, nr telefonu i adres strony www). Możesz wykorzystać nawet 6 linii tekstu lub 5 linii i znak graficzny, np. logo firmy.

Stempel jest też chętnie wykorzystywany jako pieczątka imienna i pieczątka lekarska (na której często należy podać nie tylko imię i nazwisko, ale też pełnione stanowisko lub tytuł naukowy/zawodowy i nr pozwolenia na wykonywanie zawodu), a także pieczątka biurowa czy pieczątka księgowa. Przykładowe wzory odbić to: wpłynęło dnia, sprawdzono pod względem merytorycznym/formalnym/rachunkowym, potwierdzam zgodność z oryginałem. Inne przykłady wykorzystania drewnianego stempla Colop to pieczątka dziecięca, motywacyjna, exlibris.

 

Poduszki tuszujące pasujące do tego stempla:

Colop poduszka micro 1 (50x90),
Colop poduszka make 1 (50x90)

 

Inne modele stempli drewnianych COLOP:

Stempel drewniany COLOP - bez tuszu (70x40),
Stempel drewniany COLOP - bez tuszu (50x50),
Stempel drewniany COLOP - bez tuszu (60x25)

« inneautomaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane