Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Colop Classic 2106 Numerator (6 cyfr)

Colop Classic 2106 Numerator (6 cyfr)

Wymiary odbicia: 25 x 4 mm

Kategoria: Pieczątki gotowe do użycia

4.75
183 głosy
oceń produkt
Cena automatu Colop Classic 2106 Numerator (6 cyfr):
86,29 zł netto
106,14 zł brutto

Specyfikacja automatu Colop Classic 2106 Numerator (6 cyfr - 4 mm):

Producent: Colop
Wysokość numeru: 
4 mm, 6 pozycji liczb
Kolor obudowy: chromowane elementy metalowe + czarne i czerwone plastiki
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis automatu:

Cenisz sobie wysokiej jakości, trwałe rozwiązania? W codziennej pracy stawiasz na niezawodność? W takim razie automat Colop Classic 2106 Numerator jest propozycją idealną dla Ciebie! Sprawdź, co go wyróżnia:

- Solidna konstrukcja – Colop Classic 2106 Numerator to stempel o wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji szkieletowej, odpornej na uszkodzenia czy zarysowania i w pełni przystosowanej do intensywnej, codziennej pracy. Część elementów obudowy wykonana została z chromowanego metalu, a część z wysokiej jakości plastiku.

- Nowoczesny design – chromowany metal oraz czarno-czerwony plastik sprawiają, że numerator prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

- Doskonałe odbicie – dzięki zastosowaniu niezawodnego systemu samotuszującego, każde odbicie wykonane przy pomocy automatu Colop Classic 2106 Numerator jest wyraźne i czytelne. Zamawiając pieczątkę, możesz wybrać jeden spośród aż pięciu kolorów tuszu i w pełni dostosować wygląd odbicia do swoich potrzeb. Numerator zawiera 6 pozycji z cyframi od 0 do 9 (wysokość liczb na odbiciu to 4 milimetry).

- Uniwersalność – numerator to urządzenie, które sprawdzi się w naprawdę wielu miejscach. Począwszy od biur księgowych, przez kancelarie, urzędy, biura administracji, szkoły czy biura budowy, aż po kina, muzea, sklepy i restauracje. Przy pomocy automatu Colop Classic 2106 Numerator możesz oznaczać listy, faktury, umowy, bilety, vouchery, zaświadczenia i… wszystko inne, czego potrzebujesz.

AutomatColop Classic 2106 Numerator to urządzenie, które znacznie przyspiesza codzienną pracę, a nawet sprawia, że staje się ona przyjemnością. Co więcej, dzięki możliwości zautomatyzowania oznaczania dokumentów, numerator zapobiega popełnianiu błędów, które często pojawiają się przy ręcznym numerowaniu umów, faktur czy innego typu dokumentacji.

« inneautomaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane