Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Lekarska duża - do 6 linii tekstu (58x19)

Lekarska duża - do 6 linii tekstu (58x19)

Wymiary odbicia: 58 x 19 mm

Kategoria: Pieczątki metalowo - szkieletowe

4.56
55 głosów
oceń produkt
Cena automatu Lekarska duża - do 6 linii tekstu (58x19):
22,76 zł netto
27,99 zł brutto

Specyfikacja etui do pieczątki lekarskiej dużej:

Producent: Wagraf
Wymiary odbicia:
58 x 19 mm
Kolor obudowy: metaliczny
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis pieczątki:

Pieczątka to niezbędny element wyposażenia każdego lekarza, pielęgniarki czy położnej. Bez odpowiedniego stempla niemożliwa byłaby codzienna praca w służbie zdrowia, polegająca w dużej mierze na wystawianiu dziesiątek różnych dokumentów: recept na leki, skierowań na specjalistyczne badania czy zwolnień od pracy.

Niesłabnącą popularnością wśród lekarzy (oraz innych przedstawicieli służby zdrowia) cieszą się klasyczne, niezawodne pieczątki zamykane w poręcznych metalowych opakowaniach – takie jak duża pieczątka lekarska renomowanej firmy Wagraf. Z czego wynika jej dobra sława?

Trwałość – pieczątka wykonana została z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują, że będzie ona niezawodnie i bezawaryjnie służyła lekarzowi przez długi czas.

Wygoda – pieczątka posiada niezwykle kompaktowe rozmiary, które sprawiają, że w łatwy sposób można ją przenosić w torebce, plecaku czy nawet kieszeni. Dzięki temu stempel może być zawsze tam, gdzie jest potrzebny – w przychodni, szpitalu, prywatnym gabinecie czy podczas prywatnych wizyt w domach pacjentów.

Estetyka – klasyczna, metalowa pieczątka, podobnie jak stetoskop czy lekarska torba, przywodzą na myśl tradycyjne wyposażenie przedstawiciela służby zdrowia. Duża pieczątka lekarska Wagraf prezentuje się niezwykle elegancko, podkreślając powagę zawodu lekarza.

Uniwersalność – z modelu tego mogą korzystać również inni przedstawiciele środowiska medycznego, między innymi: pielęgniarki, położne, farmaceuci, terapeuci.

 

Inne modele pieczątek lekarskich:
Lekarska mała - do 3 linii tekstu (38x15),
Lekarska średnia - do 4 linii tekstu (48x17),
Lekarska duża - do 7 linii tekstu (58x23),
Lekarska duża - do 8 linii tekstu (58x26)

« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane