Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Lekarska średnia - do 4 linii tekstu (48x17)

Lekarska średnia - do 4 linii tekstu (48x17)

Wymiary odbicia: 48 x 17 mm

Kategoria: Pieczątki firmowe - małe

4.44
39 głosów
oceń produkt
Cena automatu Lekarska średnia - do 4 linii tekstu (48x17):
21,94 zł netto
26,99 zł brutto

Specyfikacja pieczątki lekarskiej średniej:

Producent: Wagraf
Wymiary odbicia:
48 x 17 mm
Kolor obudowy: metaliczny
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis pieczątki:

Co należy do obowiązkowego zestawu każdego lekarza? Stetoskop, torba lekarska, biały kitel i… klasyczna pieczątka w eleganckim metalowym pudełku. Nie sposób wykonywać bez niej codziennych obowiązków w szpitalu, przychodni, prywatnym gabinecie czy podczas wizyt domowych – a dodatkowo wygonie i szybko.

Średniej wielkości pieczątka lekarska Wagraf i poduszka tuszująca to wyjątkowo kompaktowy zestaw, który uprzyjemni pracę każdego przedstawiciela służby zdrowia. W trwałej, eleganckiej i poręcznej obudowie wykonanej z metalu, zamkniętą najwyższej jakości tuszownicę (nasączoną jednym z pięciu kolorów tuszu: czarnym, czerwonym, niebieskim, zielonym lub fioletowym) oraz stempel lekarski.

Na odbiciu o powierzchni 48 x 17 mm umieścić można cztery linijki tekstu. Oprócz podstawowych danych, które muszą znaleźć się na każdej pieczęci lekarskiej (stopień naukowy, imię i nazwisko, specjalizacja oraz numer uprawnień do wykonywania zawodu), na stemplu zawrzeć można dodatkowe informacje, np. numer telefonu kontaktowego czy nazwę przychodni, w której przyjmuje lekarz.

Średnia pieczątka lekarska to zestaw, który dzięki niewielkim rozmiarom i wadze, można z łatwością przenosić w torebce, plecaku, kieszeni kitla czy w torbie lekarskiej. Dzięki temu wystawianie recept, skierowań czy zwolnień lekarskich możliwe jest nie tylko w gabinecie, ale także podczas prywatnych wizyt u pacjentów.

 

Inne modele pieczątek lekarskich:
Lekarska mała - do 3 linii tekstu (38x15),
Lekarska duża - do 6 linii tekstu (58x19),
Lekarska duża - do 7 linii tekstu (58x23),
Lekarska duża - do 8 linii tekstu (58x26)

« inneautomaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane