Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Lekarska duża - do 7 linii tekstu (58x23)

Lekarska duża - do 7 linii tekstu (58x23)

Wymiary odbicia: 58 x 23 mm

Kategoria: Pieczątki metalowo - szkieletowe

4.57
65 głosów
oceń produkt
Cena automatu Lekarska duża - do 7 linii tekstu (58x23):
23,57 zł netto
28,99 zł brutto

Specyfikacja etui do pieczątki lekarskiej dużej:

Producent: Wagraf
Wymiary odbicia:
58 x 23 mm
Kolor obudowy: metaliczny
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

 

Opis pieczątki:

Praca w służbie zdrowia nierozerwalnie wiąże się z koniecznością wystawiania dużej liczby dokumentów. Należą do nich między innymi: recepty na leki wydawane z przepisu lekarza, skierowania na badania, pobyt w szpitalu lub sanatorium, zaświadczenia lekarskie czy zwolnienia z pracy. Sporządzanie tych wszystkich dokumentów byłoby niemożliwe bez pieczątki lekarskiej – właśnie dlatego konieczne jest, by była ona wytrzymała, łatwa i komfortowa w użyciu oraz bezawaryjna.

 

Niezawodność w każdej sytuacji

Duża pieczątka lekarska renomowanej firmy Wagraf to wybór, któremu można zaufać. Wysokiej jakości stempel, zamknięty w klasycznej, wytrzymałej obudowie wykonanej z metalu, to gwarancja bezawaryjności. Dopełnieniem zestawu jest poduszka tuszująca, która została nasączona najwyższej jakości tuszem, w jednym z wybranych kolorów: czarnym, czerwonym, niebieskim, zielonym lub fioletowym.

Precyzja, z jaką wykonano pieczątkę oraz doskonała jakość tuszu, to pewność, że odbicia będą czytelne, wyraźne i intensywne. Jest to szczególnie w pracy lekarza, gdzie każdy dokument może mieć niebagatelne znaczenie dla zdrowia pacjentów.

 

Zawartość pieczątki

Na dużym odbiciu, o powierzchni 58 x 23 mm umieścić można wszystkie dane, jakie lekarz chce przekazać swoim pacjentom. Oprócz podstawowych informacji (takich jak imię, nazwisko, stopień naukowy, specjalizacja i numer uprawnień do wykonywania zawodu) na pieczątce zawrzeć można: numer telefonu kontaktowego, adres prywatnego gabinetu czy adres e-mail.

 

Inne modele pieczątek lekarskich:
Lekarska mała - do 3 linii tekstu (38x15)
Lekarska średnia - do 4 linii tekstu (48x17)
Lekarska duża - do 6 linii tekstu (58x19)
Lekarska duża - do 8 linii tekstu (58x26)

« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane