Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Trodat Professional 5200

Trodat Professional 5200

Wymiary odbicia: 41 x 24 mm

Kategoria: Pieczątki metalowo - szkieletowe

5
1 głos
oceń produkt
Cena automatu Trodat Professional 5200:
93,36 zł netto
114,83 zł brutto

Specyfikacja automatu Trodat Professional 5200 (pieczątka szkieletowa, firmowa):

Producent: Trodat
Wymiary odbicia: 
41 x 24 mm
Kolor obudowy: czarno - srebrny
Kolory tuszu: czarny, niebieski, zielony, czerwony, fioletowy oraz blanko - do nasączenia dowolnym kolorem
Wkład tuszujący: 6/50
Zatyczka: brak zatyczki

Opis automatu:

Pieczątka Trodat Professional 5200 to produkt o nowoczesnym wyglądzie, który dodatkowo został wzbogacony o wzmocnioną konstrukcję. Produkt charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością, a jednocześnie lekkością. Połączenie stali nierdzewnej z wysokiej jakości tworzywem zapewnia dużą odporność na uszkodzenia i jednocześnie wygodę użytkowania. Pole tekstowe umieszczone w mechanizmie pozwala nam na stworzenie indywidualnie dopasowanego odbicia, które usprawni naszą pracę.

Najmocniejsze strony pieczątki Trodat Professional 5200

Wytrzymałość – konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia maksymalną stabilność i trwałość pieczątki. Dzięki temu doskonale nadaje się ona do stemplowania dużej ilości dokumentów każdego dnia.

Wygoda użytkowania – pieczątka jest lekka, ale stabilnie trzyma się w dłoni i na papierze. Wygodna rączka na górze automatu pozwala jednym ruchem wykonać wyraźne, precyzyjne odbicie na papierze.

Czystość – możesz wymienić płytkę stemplującą w prosty sposób bez ryzyka zabrudzenia rąk czy ubrania. Wszystko dzięki uchwytowi na wkładce oraz blokadzie pieczątki (możesz zablokować automat w takim położeniu, a jakim wymiana płytki jest najwygodniejsza).

Stabilność – automat został wyposażony w stopki antypoślizgowe, które zapobiegają przed przesuwaniem się pieczątki po papierze.  

Precyzja – dzięki wycięciu w dolnej części automatu i wygodnemu uchwytowi możesz postawić stempel w miejscu dokładnie do tego przeznaczonym.

 

Inne modele pieczątek firmy Trodat:

Trodat Professional 5212
Trodat Professional 5211
Trodat Professional 5204
 Trodat Professional 5274

« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane