Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Trodat Professional 5204

Trodat Professional 5204

Wymiary odbicia: 56 x 26 mm

Kategoria: Pieczątki metalowo - szkieletowe

5
1 głos
oceń produkt
Cena automatu Trodat Professional 5204:
89,42 zł netto
109,99 zł brutto

Specyfikacja automatu Trodat Professional 5204 (pieczątka szkieletowa, firmowa):

Producent: Trodat
Wymiary odbicia:
56 x 26 mm
Kolor obudowy: czarny
Kolory tuszu: czarny, niebieski, zielony, czerwony, fioletowy oraz blanko - do nasączenia dowolnym kolorem
Sugerowana maksymalna ilość linii tekstu: do 6 linii tekstu
Wkład tuszujący: 6/56
Zatyczka: brak zatyczki

Opis automatu:

Pieczątka Trodat Professional 5204 to automat do zadań specjalnych. Jest niezwykle wytrzymały, solidny i odporny na uszkodzenia. Mimo to pozostaje lekki, funkcjonalny i wygodny w użyciu. Czarno-srebrne kolory obudowy sprawiają, że ta pieczątka szkieletowa wygląda elegancko i nowocześnie. Automat sprawdza się zarówno jako pieczątka firmowa, jak i pieczątka księgowa czy kancelaryjna.

Co wyróżnia pieczątkę Trodat Professional 5204?

Automat ten jest niezwykle wygodny w użytkowaniu, m.in. dzięki niewielkiej wadze (jak na tak dużą wytrzymałość), stabilności czy funkcjonalnej rączce, która ułatwia wykonywanie odbić na papierze. Ponadto produkt został wyposażony w antypoślizgowe stopki, dzięki którym pieczątka nie ślizga się na papierze, a Ty możesz wykonać wyraźne, precyzyjne odbicie.

Niewątpliwą zaletą automatu Trodat Professional 5204 jest jego wytrzymałość. Maksimum stabilności oraz wyjątkową trwałość zapewnia m.in. solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej. Dzięki niej możesz korzystać z pieczątki intensywnie każdego dnia.

Wycięcia w dolnej części produktu sprawiają, że zapewnia on precyzję w pozycjonowaniu stempla na papierze. Dzięki temu będziesz widzieć, czy umieszczasz pieczątkę w miejscu do tego przeznaczonym.

Korzystanie z pieczątki jest też higieniczne, a wymiana płytki stemplującej nie grozi zabrudzeniem rąk, mebli czy ubrania. Produkt został bowiem wyposażony w uchwyty na wkładce z gumką oraz w blokadę pieczątki (dzięki niej zablokujesz automat w położeniu najdogodniejszym do wymiany płytki stemplującej).

Ponadto pieczątka Trodat Professional 5204 ma szerokie zastosowanie. Płytka stemplująca o wymiarach 56 x 26 mm zmieści nawet 6 linii tekstu. Możesz też zawrzeć na odbiciu znak graficzny, np. logo firmy.

 

Inne modele pieczątek Trodat Professional:
Trodat Professional 5208
Trodat Professional 5211
Trodat Professional 5212
Trodat Professional 5274

« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane