Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Trodat Professional 5208

Trodat Professional 5208

Wymiary odbicia: 68 x 47 mm

Kategoria: Pieczątki metalowo - szkieletowe

5
1 głos
oceń produkt
Cena automatu Trodat Professional 5208:
105,68 zł netto
129,99 zł brutto

Specyfikacja automatu Trodat Professional 5208 (pieczątka szkieletowa, firmowa):

Producent: Trodat
Wymiary odbicia:
68 x 47 mm
Kolor obudowy: czarno - srebrny
Kolory tuszu: czarny, niebieski, zielony, czerwony, fioletowy oraz blanko - do nasączenia dowolnym kolorem
Sugerowana maksymalna ilość linii tekstu: do 9 linii tekstu
Wkład tuszujący: 6/58
Zatyczka: brak zatyczki

Opis automatu:

Pieczątka Trodat Professional 5208 to automat o wzmocnionej, a jednocześnie lekkiej konstrukcji, nowoczesnym wyglądzie i dużej funkcjonalności. Połączenie stali nierdzewnej z wysokiej jakości tworzywem zapewnia dużą odporność na uszkodzenia, wytrzymałość i jednocześnie wygodę użytkowania. Duża powierzchnia płytki stemplującej sprawia, że możesz zawrzeć na niej wiele informacji.

Najmocniejsze strony pieczątki Trodat Professional 5208

Po pierwsze wytrzymałość – konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia maksymalną stabilność i trwałość pieczątki. Dzięki temu doskonale nadaje się ona do stemplowania dużej ilości dokumentów każdego dnia.

Po drugie wygoda użytkowania – pieczątka jest lekka, ale stabilnie trzyma się w dłoni i na papierze. Wygodna rączka na górze automatu pozwala jednym ruchem wykonać wyraźne, precyzyjne odbicie na papierze.

Po trzecie czystość – możesz wymienić płytkę stemplującą w prosty sposób bez ryzyka zabrudzenia rąk czy ubrania. Wszystko dzięki uchwytowi na wkładce oraz blokadzie pieczątki (możesz zablokować automat w takim położeniu, a jakim wymiana płytki jest najwygodniejsza).

Po czwarte stabilność – automat został wyposażony w stopki antypoślizgowe, które zapobiegają przed przesuwaniem się pieczątki po papierze.  

Po piąte precyzja – dzięki wycięciu w dolnej części automatu i wygodnemu uchwytowi możesz postawić stempel w miejscu dokładnie do tego przeznaczonym.

Zastosowanie pieczątki Trodat Professional 5208

Płytka stemplująca automatu Trodat ma powierzchnię 68 x 47 mm. Dzięki temu zawrzesz na niej wszystkie niezbędne informacje na temat firmy. Pieczątka ta może być stosowana zarówno, jako pieczątka firmowa, jak i księgowa, dekretacyjna, tabelaryczna czy kancelaryjna. Dzięki wygodzie użytkowania i solidnemu wykonaniu może być użytkowana intensywnie każdego dnia.

 

Inne modele pieczątek firmy Trodat:

Trodat Professional 5212
Trodat Professional 5204
Trodat Professional 5211
Trodat Professional 5274

« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane