Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Colop EOS 20 (38x14) - pieczątka flashowa
oceń produkt
85 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.69)

Colop EOS 20 (38x14) - pieczątka flashowa

Wymiary odbicia: 38 x 14 mm

Kategoria: Pieczątki firmowe - małe

Specyfikacja automatu Colop EOS 20:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
38 x 14 mm
Kolor obudowy: czarny
Kolory tuszu:  czarny, niebieski, czerwony
Rodzaj tuszu: tusz Colop EOS do pieczątek flash

Opis automatu:

Colop EOS 20 to niewielki automat o wielkich możliwościach. Najwyższa jakość wykonania oraz niezwykle kompaktowe wymiary sprawiają, że EOS 20 doskonale sprawdza się zarówno jako niezawodna pieczątka biurowa, jak i stempel do stosowania w terenie – podczas spotkań poza biurem.

Pieczątka Colop EOS 20 produkowana jest przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii błyskowej (nazywanej także flashową). Polega ona na naświetlaniu lampą błyskową światłoczułej gumki. Dzięki temu, produkcja pieczątek jest niezwykle szybka, przyjazna dla środowiska oraz precyzyjna – wszystkie detale zamieszczone na stemplu są wyraźne i czytelne.

Na odbiciu o wymiarach 38 x 14 mm umieścić można 4 linie tekstu. Dzięki temu Colop EOS 20 jest chętnie wykorzystywany jako pieczątka imienna lub lekarska.

Pieczątka wyposażona jest w wygodną i łatwą w zdejmowaniu zatyczkę – chroni ona stempel przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, które mogłyby powstać na przykład w transporcie.

Automat Colop EOS 20 może zostać wyposażona w czarny, niebieski lub czerwony tusz.

Wszystkie pieczątki z serii EOS wykonywane są z użyciem materiałów pochodzących z recyklingu – dzięki temu są przyjazne dla środowiska.

Inne modele pieczątek flash EOS firmy Colop:

Colop EOS Stamp Mouse 30 (49x19) - pieczątka flashowa, Colop EOS 50 (70x30) - pieczątka flashowa, Colop EOS 60 (76x38) - pieczątka flashowa, Colop EOS 55 (63x40) - pieczątka flashowa


Cena automatu Colop EOS 20 (38x14) - pieczątka flashowa:

44,71 zł netto
(54,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane