Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Colop Printer R40
promocja

Colop Printer R40

Wymiary odbicia: średnica 40 mm

Kategoria: Pieczątki okrągłe i owalne

4.44
100 głosów
oceń produkt
Cena automatu Colop Printer R40:
56,90 zł
52,84 zł netto
64,99 zł brutto

Specyfikacja automatu Colop Printer R40:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
40 mm
Wymiary automatu:  90 x 60 x 58 mm
Kolor obudowy: czerwony, niebieski, czarny
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko do nasączenia dowolnym kolorem, dwukolorowe (możliwość wykonania odbicia w dwóch kolorach)
Typ poduszki: E/R 40
Zatyczka: jest zatyczka

Opis automatu:

Automat Colop Printer R40 to produkt przeznaczony dla osób, które cenią jakość i funkcjonalność, a także wygodę użytkowania. Dlaczego? Ponieważ pieczątka ta została wykonana z wytrzymałego, solidnego tworzywa plastikowego, które dodatkowo jest lekkie i elastyczne. Wygodę użytkowania podnosi też optymalny kształt obudowy oraz antypoślizgowe stopki – urządzenie stabilnie trzyma się w dłoni i nie ślizga się na papierze. Dzięki temu można wykonać precyzyjny stempel. Pozycjoner odbicia, w postaci specjalnego wycięcia w dolnej części obudowy, pozwala na wykonanie odbicia w przeznaczonym do tego miejscu.

Okrągła powierzchnia odbicia (o średnicy 40 mm) umożliwia zagospodarowanie nawet 6 linii tekstu – w wyraźny, czytelny sposób. Istnieje też możliwość wgrania własnego znaku graficznego, np. logotypu firmy lub symbolu instytucji. Dzięki temu Colop Printer R40 sprawdzi się doskonale np. jako pieczątka firmowa.

Jakie jeszcze zastosowanie może mieć automat Colop Printer R40? Często wykorzystywany jest jako pieczątka szkolna (stawiana na świadectwach czy dyplomach), pieczątka korespondencyjna (np. z nazwą i numerem Urzędu Pocztowego, służąca do oznaczania paczek i listów) lub pieczęć dowolnej instytucji czy firmy. Poza tym bywa wykorzystywany również jak exlibris, czyli stempel służący do oznaczania przynależności woluminów do konkretnych księgozbiorów.

Okrągły format daje wiele możliwości zastosowania, a trwała i wygodna obudowa sprawia, że pieczątka będzie spełniać swoje funkcje nawet przed długie lata.

 

Inne pieczątki z serii Colop Oval:
Colop Printer R17,
Colop Printer R24,
Colop Printer R30,
Colop Printer R50,
Colop Oval 44,
Colop Oval 55

Pieczątki okrągłe firmy Trodat:
Trodat Printy 4612,
Trodat Printy 4630,
Trodat Printy 46025,
Trodat Printy 46019,
Trodat Printy 4645,
Trodat Printy 46125 - Datownik,
Trodat Printy 46119 - Datownik

Pieczątki okrągłe firmy Wagraf:
Wagraf Fi 10,
Wagraf Fi 20,
Wagraf Fi 30,
Wagraf Fi 40

« inneautomaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane