Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Colop Printer 38-Dater

Colop Printer 38-Dater

Wymiary odbicia: 56 x 33 mm

Kategoria: Datowniki z tekstem

4.56
137 głosów
oceń produkt
Cena automatu Colop Printer 38-Dater:
56,90 zł netto
69,99 zł brutto

Specyfikacja automatu / datownika Colop Printer 38-Dater:

Producent: Colop
Wymiary odbicia: 
56 x 33 mm
Kolor obudowy: czarny
Domyślny format daty: 31.12.2018 (cyfrowy)
Inne formaty dat (na zamówienie):  2018-12-31 (ISO), 31-GRU-2018 (polski)
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy 
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko do nasączenia dowolnym kolorem
Zatyczka: brak zatyczki
Typ poduszki: E/38

Opis automatu:

Colop Printer 38-Dater to automat, który łączy w sobie funkcję datownika i pieczątki. Dzięki solidnej konstrukcji, zastosowaniu najlepszych materiałów i innowacyjnych rozwiązań, Colop Printer 38-Dater doskonale sprawdza się w każdym biurze.

Duże odbicie o wymiarach 56 x 33 mm pozwala, by pieczęć zawierała nawet pięć linii tekstu. Oznacza to, że może ona stanowić niezawodną pieczątkę firmową i zawierać wszystkie niezbędne dane przedsiębiorstwa: nazwę, adres, NIP, REGON, numer telefonu.

Colop Printer 38-Dater to także automat, który z powodzeniem można wykorzystywać jako pieczątkę księgową. Tekst może zawierać dowolne hasło niezbędne w codziennej pracy z dokumentacją, na przykład: SPRAWDZONO, ZATWIERDZONO, ZAKSIĘGOWANO, ANULOWANO, ZAPŁACONO GOTÓWKĄ, ZAPŁACONO PRZELEWEM, PILNE, OTRZYMANO, DOSTARCZONO. Oprócz hasła pieczątka może zawierać także dane osoby, która jest uprawniona do pracy z dokumentacją.

Automat sprawdzi się również wszędzie tam, gdzie dokumenty regularnie wymagają oznaczenia datą oraz dodatkowymi danymi, na przykład nazwiskiem osoby, która je zatwierdza – na budowach, w pracowniach projektowych, przychodniach lekarskich, kancelariach prawnych czy magazynach logistycznych.

Zawarcie niezbędnych informacji oraz daty na jednej pieczęci Colop Printer 38-Dater pozwala na zautomatyzowanie części pracy biurowej, a tym samym na oszczędność czasu oraz na zredukowanie ryzyka błędów.

Automat dostępny jest w eleganckiej, trwałej obudowie w kolorze czarnym.

Tusz w automacie Colop Printer 38-Dater dostępny jest w następujących kolorach: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony. Istnieje także możliwość zakupu automatu blanko, do samodzielnego napełnienia dowolnym tuszem.

Inne modele datowników firmy COLOP:

Colop Printer S260-Dater,
Colop Printer 60 DD Dater podwójny,
Colop Mini Info Dater S120-WD (data + tekst)

« inneautomaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane