Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube

Wagraf 230

Kategoria pieczątek: Pieczątki metalowo - szkieletowe


Wagraf 230
Wymiary odbicia: 43 x 35 mm
Kategoria: Pieczątki metalowo - szkieletowe

Wagraf 230
nowość
166 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.52)

Specyfikacja automatu szkieletowego Wagraf 230:

Producent: Wagraf
Wymiary odbicia: 
43 x 35 mm
Kolor obudowy: czarny, szary, niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, żółty, jasny zielony, biały 
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy 
Kolory odbicia: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis automatu:

Automat Wagraf 230, wyprodukowany z wytrzymałego tworzywa plastikowego, z wygodną, dużą rączką, która ułatwia posługiwanie się produktem, jest przeznaczony do wszystkich biur, urzędów i kancelarii, gdzie konieczne jest zapewnienie płynnego obiegu dużej ilości dokumentów. Może być wykorzystana np. jako pieczątka biurowa czy pieczątka księgowa. Pomieści różnego rodzaju tabele do dekretacji księgowej, a także wzory takie jak: potwierdzam pod względem merytorycznym/formalnym/rachunkowym czy potwierdzam zgodność z oryginałem.

Pieczątka ta sprawdzi się także doskonale jako duża pieczątka firmowa, na której możesz zawrzeć znak graficzny i kilka linii tekstu, np.: nazwa i adres firmy, NIP, numer telefonu, e-mail i adres strony internetowej, a nawet nr rachunku bankowego czy logo firmy. Jeśli szukasz solidnego automatu, który zmieści wszystkie niezbędne informacje, Wagraf 230 spełni Twoje oczekiwania!

Czym wyróżnia się automat Wagraf 230

Produkt został wykonany z wysokiej jakości plastiku i charakteryzuje go solidna, szkieletowa konstrukcja. Pieczątki tego typu uważane są za jedne z najbardziej wydajnych i wytrzymałych produktów na rynku.

Automat wyposażony jest w specjalnych, który ułatwia chwytanie produktu. Jest wygodny w użytkowaniu i nie ślizga się na papierze, ponieważ został wyposażony a antypoślizgowe gumki, które zapewniają dobrą przyczepność do podłoża.

Inne modele pieczątek Wagraf:

Wagraf 240, Wagraf Polan 3sWagraf Polan 4sWagraf Polan 5s

Cena automatu Wagraf 230:

tylko 48,77 zł netto (59,99 zł brutto)

Zamów pieczątkę z automatem Wagraf 230 »


ajax loader