Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Wagraf 240
  nowość

Wagraf 240

Wymiary odbicia: 60 x 40 mm

Kategoria: Pieczątki metalowo - szkieletowe

4.55
137 głosów
oceń produkt
Cena automatu Wagraf 240:
60,97 zł netto
74,99 zł brutto

Specyfikacja automatu Wagraf 240:

Producent: Wagraf
Wymiary odbicia:
60 x 40 mm
Kolor obudowy: szary
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy 
Zatyczka: brak zatyczki

 

Opis automatu:

Szukasz niezawodnego automatu z dużą powierzchnią odbicia, który będzie wygodny w użytkowaniu, funkcjonalny i trwały? Twoje oczekiwania spełni pieczątka Wagraf 240!

Szkieletowa konstrukcja produktu, a także wysokiej klasy tworzywo plastikowe, z którego została wykonana obudowa, umożliwiają intensywne użytkowanie automatu każdego dnia. Takie połączenie sprawia, że pieczątka nadaje się do zadań specjalnych! Ponadto wygodny uchwyt o ergonomicznym kształcie ułatwia korzystanie z produktu i efektywne wykonywanie obowiązków. Przekłada się to na znaczną oszczędność czasu.

Automat został wyposażony w antypoślizgowe stopki, które sprawiają, że produkt nie ślizga się na papierze. Stawiane stemple są wyraźne, czytelne i trwałe. Na przedniej ścianie automatu zamieszczono przezroczystą osłonkę na karteczkę indeksującą, a dolna część produktu posiada specjalne wycięcie – wszystko to ułatwia precyzyjne pozycjonowanie odbicia.

 

Zastosowanie automatu Wagraf 240.

Powierzchnia odbicia o wymiarach 60 x 40 mm pozwala zmieścić wiele linii tekstu i znak graficzny. Dzięki temu automat jest chętnie wykorzystywany jako:

- pieczątka firmowa. Projekt odbicia może zawierać dane, takie jak: nazwa firmy, adres siedziby, NIP, REGON, adres strony www, e-mail, a nawet nr rachunku bankowego i logotyp.

- pieczątka biurowa,

- pieczątka księgowa,

- pieczątka kancelaryjna,

- pieczątka tabelaryczna do opisywania faktur i innego rodzaju dokumentów, a także jako pieczątkę biurową z odbiciami takimi jak: sprawdzono pod względem merytorycznym/formalnym/rachunkowym, potwierdzam zgodność z oryginałem etc.

 

Inne modele pieczątek Wagraf:
Wagraf 230,
Wagraf Polan 3s,
Wagraf Polan 4s,
Wagraf Polan 5s.

 

Pieczątki firmy Trodat z serii Professional:
Trodat Professional 5208,
Trodat Professional 5204,
Trodat Professional 5211,
Trodat Professional 5212.

« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane