Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Trodat Printy 4820-Dater PL

Trodat Printy 4820-Dater PL

Wymiary odbicia: 28 x 4 mm

Kategoria: Pieczątki gotowe do użycia

5
1 głos
oceń produkt
Cena automatu Trodat Printy 4820-Dater PL:
48,77 zł netto
59,99 zł brutto

Specyfikacja automatu Trodat Printy 4820 Dater PL:

Producent: Trodat
Wymiary odbicia:
28 x 4 mm
Wymiary automatu:  90 x 60 x 30 mm (wys x szer x gł)
Kolor obudowy: czarny
Format daty: 13.LIS.2022 (POL)
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy 
Zatyczka: brak zatyczki
Waga: 100 g

Opis automatu:

Datownik Trodat 4820 to automat datujący z serii Printy. Jest prosty w obsłudze, trwały, lekki i kompaktowy. Wykorzystywany jest m.in. do stemplowania firmowej korespondencji, dokumentów potwierdzających dostawę towaru czy dokonanie zapłaty, a także do wszystkich innych pism, które należy oznaczyć odpowiednią datą. Atomat niezastąpiony w księgowości, administracji, sekretariatach czy urzędach.

Charakterystyka datownika Trodat 4820

Automat ten to przedstawiciel linii Trodat Printy. Jedną z największych zalet wszystkich automatów Printy jest neutralny wpływ na środowisko. Podczas produkcji automatów zużywa się o 94% mniej CO2 niż przy poprzednich modelach. Emisja dwutlenku węgla, która jest niemożliwa do wyeliminowania została zrekompensowana przez producenta udziałem w projektach na rzecz ochrony środowiska Gold Standard.

Ponadto automat Trodat Printy 4820-Dater wyróżnia się także następującymi cechami:

- Łatwa i intuicyjna wymiana wkładki tuszującej, podczas której nie musisz dotykać dłońmi wkładu z tuszem. Możesz uniknąć zabrudzenia ubrań, rąk czy dokumentów.

- Niewielki, kompaktowy rozmiar i niska waga – producent zapewnia, że automaty z linii Printy należą do jednych z najmniejszych i najlżejszych automatów dostępnych na runku.

- Wygodne użytkowanie – opływowy kształt, optymalny rozmiar i miękkie elementy obudowy sprawiają, że korzystanie z pieczątki jest wyjątkowo łatwe i przyjemne. Produkt trzyma się w dłoni mocno i stabilnie.

- Pozycjoner odbicia – okienko pozycjonujące umożliwia postawienie stempla dokładnie w tym miejscu, które zostało do tego przeznaczone.

- Eleganckie wykonanie – czarna obudowa wykonana z estetycznego tworzywa ABS sprawia, że pieczątka prezentuje się stylowo na każdym biurku.

Inne automaty Trodat Printy:

Trodat Printy 4820-Dater ISO,
Trodat 5440 - Datownik,
Trodat Printy 4724 - Datownik,
Trodat Printy 4750 - Datownik,
Trodat Printy 4813 (dowolny tekst + data),
Trodat 5460 - Datownik 

« inneautomaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane