Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Colop Printer Q20

Colop Printer Q20

Wymiary odbicia: 20 x 20 mm

Kategoria: Pieczątki kwadratowe

5
1 głos
oceń produkt
Cena automatu Colop Printer Q20:
28,01 zł netto
34,45 zł brutto

Specyfikacja automatu Colop Printer Q20:

Producent: Colop
Wymiary odbicia: 
20 x 20 mm
Kolor obudowy: czarny
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy 
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko do nasączenia dowolnym kolorem, dwukolorowe (możliwość wykonania odbicia w dwóch kolorach)
Typ poduszki: E/Q 20
Waga: 141 g

Opis automatu:

Pieczątka Colop Printer Q20 to niezawodny produkt, który łączy solidną konstrukcję i precyzję wykonania z łatwością obsługi i niezawodnym automatem samotuszującym. Do produkcji pieczątki wykorzystano twardy i oporny na uszkodzenia, ale elastyczny plastik. Do produkcji płytki natomiast wykorzystuje się metodę laserową, dzięki której na odbiciu można zawrzeć nie tylko tekst, ale też wzór graficzny. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które chcą, aby na odbiciu znalazło się na przykład logo firmy/instytucji.

Pieczątka może wykorzystana na przykład jako pieczątka firmowa. Zmieszczą się na niej dane takie jak: nazwa i adres firmy, NIP, REGON, numery telefonów, adres strony internetowej i adres e-mail, a także logotyp i nawet hasło reklamowe firmy.

Colop Printer Q30 wykorzystywany jest także jako pieczątka lekarza, pieczątka weterynarza czy innego specjalisty, który musi zmieścić informacje takie jak tytuł zawodowy/naukowy i numer pozwolenia na wykonywanie zawodu, a także adres biura/gabinetu.

Projektując wzór odbicia, możesz skorzystać z naszych szablonów i uzupełnić je dowolnym tekstem, a także wgrać własny, gotowy projekt. Dzięki temu możesz znaleźć jeszcze inne zastosowanie tej kwadratowej pieczątki.

Colop Printer Q20 to solidny, trwały produkt, który charakteryzuje bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Inne modele pieczątek firmowych COLOP Printer:

Colop Printer 55,
Colop Printer 54,
Colop Printer Q43

« inneautomaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane