Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Colop Printer Q30-Dater

Colop Printer Q30-Dater

Wymiary odbicia: 30 x 30 mm

Kategoria: Datowniki z tekstem

4.61
33 głosy
oceń produkt
Cena automatu Colop Printer Q30-Dater:
56,90 zł netto
69,99 zł brutto

Specyfikacja automatu Colop Printer Q30 Dater:

Producent: Colop
Wymiary odbicia: 
30 x 30 mm
Kolor obudowy: czarny
Wysokość daty: 3 mm
Domyślny format daty: 31.12.2018 (cyfrowy)
Kolory tuszu: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko - do nasączenia dowolnym kolorem
Typ poduszki: E/Q30

Opis automatu:

Automat Colop Printer Q30 łączy w sobie cechy tradycyjnej pieczątki tekstowej i datownika. Jest urządzeniem biurowym, które ułatwi i przyspieszy wykonywanie codziennych obowiązków. Dzięki automatowi Colop Printer Q30 bez trudu zapanujesz nawet nad bardzo dużą ilością dokumentów. Czym jeszcze charakteryzuje się ten automat? Oto najważniejsze cechy:

Solidne wykonanie i lekka obudowa – automat został wykonany z wysokiej jakości tworzywa plastikowego. Dzięki temu jest wytrzymały (może być użytkowany intensywnie każdego dnia), a jednocześnie lekki.

Niewielki rozmiar – automat został zamknięty w obudowie niewielkich rozmiarów. Dzięki kompaktowym wymiarom pieczątka zmieści się do każdej torby czy nawet kieszeni. Colop Printer Q30 możesz mieć zawsze przy sobie.

Pozycjoner odbicia – wycięcie w dolnej części automatu umożliwia wykonanie precyzyjnych stempli. Możesz wykonać odbicie precyzyjnie, w miejscu do tego przeznaczonym.

Wysoka jakość stempli – automat został wyposażony w wysokiej klasy gumkę stemplującą, która, w połączeniu z wysokiej jakości tuszem, sprawia, że odbicia na papierze są wyraźne, równomierne, nie rozmazują się i szybko zasychają.

Wygoda użytkowania – automat jest lekki, a posługiwanie się nim – łatwe i wygodne. Jednym ruchem ręki możesz wykonać wyraźny stempel. Jest to możliwie między innymi dzięki zastosowanemu w urządzeniu automatowi samotuszującemu. Umożliwia on natychmiastowe postawienie stempla, bez konieczności korzystania z osobnej poduszki nasączonej tuszem – wszystko zamknięte jest w jednym, wygodnym i trwałym urządzeniu.

Szerokie zastosowanie – wymiary płytki stemplującej to 30 x 30 mm, a optymalna ilość wierszy z tekstem to 4. Poza tym pomiędzy liniami tekstu znajdują się pola, które umożliwiają ręcznie ustawianie daty. Dzięki temu Colop Printer Q30 Dater doskonale sprawdzi się w urzędach, kancelariach, biurach księgowych, w administracji i wszędzie tam, gdzie konieczne jest porządkowanie sporej ilości dokumentacji.

 


Inne modele pieczątek COLOP Printer Q:
Colop Printer Q12
Colop Printer Q17
Colop Printer Q20
Colop Printer Q24
Colop Printer Q30
Colop Printer Q43
Colop Printer Q24-Dater
Colop Printer Q43-Dater

Datowniki marki Trodat:
Trodat 5030 - Datownik (sama data)
Trodat Printy 4820-Dater PL
Trodat Printy 4820-Dater ISO
Trodat Printy 4724 - Datownik
Trodat Printy 4750 - Datownik
Trodat Printy 4813 (dowolny tekst + data)
Trodat 5460 - Datownik

Datowniki pieczątek Wagraf:
Wagraf 240
Wagraf 230
Wagraf D240

 

« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane