Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube

Colop Printer Q43

Kategoria pieczątek: Pieczątki firmowe - duże


Colop Printer Q43
Wymiary odbicia: 43 x 43 mm
Kategoria: Pieczątki firmowe - duże

Colop Printer Q43
1 oddany głos
(średnia ocena: 5)

Specyfikacja automatu Colop Printer Q43:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
43 x 43 mm
Wymiary automatu: 126 x 72 x 62 mm
Kolor obudowy: czarny
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko do nasączenia dowolnym kolorem, dwukolorowe (możliwość wykonania odbicia w dwóch kolorach)
Typ poduszki: E/Q 43
Waga: 141 g

Opis automatu:

Automat Colop Printer Q43 przeznaczony jest dla wszystkich osób, które poszukują solidnego, trwałego i funkcjonalnego stempla. Został wykonany z plastiku, który jest jednocześnie twardy i elastyczny. Dzięki temu zapewnia komfort użytkowania i dużą odporność na uszkodzenia. Konstrukcja pieczątki jest trwała a mechanizm samotuszujący niezawodny. Ponadto specjalne wycięcie w dolnej części automatu umożliwia precyzyjne pozycjonowanie stempla. Tusz, którym została nasączona poduszka, szybko wysycha i zapewnia wyraźne oraz trwałe odbicia.

Do produkcji płytki tuszującej wykorzystuje się metodę laserową, która umożliwia projektowanie wzorów zawierających nie tylko tekst, ale też znaki graficzne. Jest to przydatne szczególnie wtedy, gdy na stemplu powinno znaleźć się logo firmy lub inny, dowolny symbol.

Kwadratowy kształt odbicia o dużej powierzchni (41 x 41 mm) powoduje, że na stemplu zmieścisz nawet 10 linii tekstu, lub 8 linii i znak graficzny. Wszystko zależy m.in. od rozmiaru czcionki. Możliwości jest wiele. Ponadto możesz samodzielnie zaprojektować wzór odbicia, korzystając z naszych szablonów, a także wgrać własny projekt w formacie jpg.

Automat Colop Printer Q43 sprawdzi się doskonale np. jako pieczątka firmowa. Możesz zmieścić na niej nawet dwa adresy, np. adres głównej siedziby i adres oddziału. Równie chętnie wykorzystywana jest jako pieczątka lekarska czy pieczątka weterynarza, pieczęć biurowa i pieczątka księgowa.

Inne modele pieczątek COLOP Printer:

Colop Printer Q30, Colop Printer 55, Colop Printer 54

Cena automatu Colop Printer Q43:

tylko 45,00 zł netto (55,35 zł brutto)

Zamów pieczątkę z automatem Colop Printer Q43 »


ajax loader