Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Colop Printer Q43
super cena

Colop Printer Q43

Wymiary odbicia: 43 x 43 mm

Kategoria: Pieczątki kwadratowe

4.31
77 głosów
oceń produkt
Cena automatu Colop Printer Q43:
56,90 zł
48,77 zł netto
59,99 zł brutto

Specyfikacja automatu Colop Printer Q43:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
43 x 43 mm
Wymiary automatu: 126 x 72 x 62 mm
Kolor obudowy: czarny
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko do nasączenia dowolnym kolorem, dwukolorowe (możliwość wykonania odbicia w dwóch kolorach)
Zatyczka: brak zatyczki
Typ poduszki: E/Q 43
Waga: 141 g

Opis automatu:

Automat Colop Printer Q43 przeznaczony jest dla wszystkich osób, które poszukują solidnego, trwałego i funkcjonalnego stempla. Został wykonany z plastiku, który jest jednocześnie twardy i elastyczny. Dzięki temu zapewnia komfort użytkowania i dużą odporność na uszkodzenia. Konstrukcja pieczątki jest trwała a mechanizm samotuszujący niezawodny. Ponadto specjalne wycięcie w dolnej części automatu umożliwia precyzyjne pozycjonowanie stempla. Tusz, którym została nasączona poduszka, szybko wysycha i zapewnia wyraźne oraz trwałe odbicia.

Do produkcji płytki tuszującej wykorzystuje się metodę laserową, która umożliwia projektowanie wzorów zawierających nie tylko tekst, ale też znaki graficzne. Jest to przydatne szczególnie wtedy, gdy na stemplu powinno znaleźć się logo firmy lub inny, dowolny symbol.

Kwadratowy kształt odbicia o dużej powierzchni (41 x 41 mm) powoduje, że na stemplu zmieścisz nawet 10 linii tekstu, lub 8 linii i znak graficzny. Wszystko zależy m.in. od rozmiaru czcionki. Możliwości jest wiele. Ponadto możesz samodzielnie zaprojektować wzór odbicia, korzystając z naszych szablonów, a także wgrać własny projekt w formacie jpg.

Automat Colop Printer Q43 sprawdzi się doskonale np. jako pieczątka firmowa. Możesz zmieścić na niej nawet dwa adresy, np. adres głównej siedziby i adres oddziału. Równie chętnie wykorzystywana jest jako pieczątka lekarska czy pieczątka weterynarza, pieczęć biurowa i pieczątka księgowa.

 

Inne modele pieczątek COLOP Printer Q:
Colop Printer Q12,
Colop Printer Q17,
Colop Printer Q20,
Colop Printer Q24,
Colop Printer Q30,
Colop Printer Q24-Dater,
Colop Printer Q30-Dater,
Colop Printer Q43-Dater

« inneautomaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane