Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Colop Printer Q24-Dater

Colop Printer Q24-Dater

Wymiary odbicia: 24 x 24 mm

Kategoria: Datowniki z tekstem

4.72
118 głosów
oceń produkt
Cena automatu Colop Printer Q24-Dater:
52,84 zł netto
64,99 zł brutto

Specyfikacja automatu Colop Printer Q24 Dater:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
24 x 24 mm
Kolor obudowy: czarny
Domyślny format daty: 31.12.2018 (cyfrowy)
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, filoletowy, czerwony oraz blanko do nasączenia dowolnym kolorem, dwukolorowa
Typ poduszki: E/Q24

Opis automatu:

Szukasz pieczątki, która przyspieszy i ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków, pomoże zautomatyzować powtarzalne czynności i zapanować nad przepływem nawet dużej ilości dokumentów? Potrzebujesz urządzenia, które będzie miało niewielkie rozmiary, a jednocześnie pojemną płytkę stemplującą? Twoje oczy powinny zwrócić się w stronę automatu Colop Printer Q24 Dater! Dlaczego?

Automat został wykonany z materiałów wysokiej jakości. Obudowa pieczątki jest wytrzymała, a jednocześnie lekka, dzięki czemu komfort użytkowania jest wysoki. Ponadto pieczątka zniesie trudy intensywnej, codziennej pracy i przetrwa naprawdę długi czas.

Przy pomocy pieczątki możesz wykonać precyzyjne stemple. Umożliwia to między innymi pozycjoner odbicia, dzięki któremu postawisz stempel w miejscu do tego przeznaczonym. Ponadto gumka tuszująca nasączona wysokiej jakości tuszem sprawia, że stemple wykonane automatem Colop Printer Q24 są wyraźne, równomiernie, nie rozmazują się i szybko zasychają.

Colop Printer Q24 może być wykorzystywany na wiele różnych sposobów. Doskonale sprawdzi się np. jako pieczątka księgowa, pieczątka biurowa czy pieczątka kancelaryjna. Może być wykorzystywana w urzędach i w biurach, w których konieczne jest oznaczanie i porządkowanie dużych ilości dokumentów.

Płytka stemplująca ma wymiary 24 x 24 mm, a optymalna ilość linii z tekstem i datą to 4. Możliwość ręcznego ustawiania daty zdecydowanie zwiększa możliwości automatu.

Ponadto rozmiar obudowy automatu jest niewielki, dzięki czemu produkt zmieści się do kieszeni marynarki, czy nawet niewielkiej, damskiej torebki. Colop Printer Q24 Dater to produkt, który możesz mieć zawsze przy sobie!

 


Inne modele pieczątek COLOP Printer Q:
Colop Printer Q12,
Colop Printer Q17,
Colop Printer Q20,
Colop Printer Q24,
Colop Printer Q30,
Colop Printer Q43,
Colop Printer Q30-Dater,
Colop Printer Q43-Dater

Datowniki marki Trodat:
Trodat 5030 - Datownik (sama data),
Trodat Printy 4820-Dater PL,
Trodat Printy 4820-Dater ISO,
Trodat Printy 4724 - Datownik,
Trodat Printy 4750 - Datownik,
Trodat Printy 4813 (dowolny tekst + data),
Trodat 5460 - Datownik

Datowniki pieczątek Wagraf:
Wagraf 240,
Wagraf 230,
Wagraf D240

« inneautomaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane