Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Wagraf D230
nowość

Wagraf D230

Wymiary odbicia: 43 x 35 mm

Kategoria: Datowniki z tekstem

4.53
118 głosów
oceń produkt
Cena automatu Wagraf D230:
60,97 zł netto
74,99 zł brutto

Specyfikacja automatu Wagraf D230:

Producent: Wagraf
Wymiary odbicia: 
43 x 35 mm
Kolor obudowy: czarny, szary, niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, żółty, jasny zielony, biały 
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy 
Kolory odbicia: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy, dwukolorowe (możliwość wykonania odbicia w dwóch kolorach)
Zatyczka: brak zatyczki

Opis automatu:

Pieczątki szkieletowe należą do jednych z najbardziej wytrzymałych i najbardziej stabilnych spośród wszystkich modeli. Taki właśnie jest datownik Wagraf D230. Samotuszujący się mechanizm został zamknięty w lekkiej, plastikowej obudowie, która podnosi komfort użytkowania produktu. Wygodna, duża rączka powoduje, że korzystanie z automatu jest łatwe i szybkie. Bez trudu w krótkim czasie postawisz na papierze dużą ilość stempli. Ponadto wycięcia w dolnej części automatu umożliwia precyzyjne pozycjonowanie odbicia.

Do produkcji stempli wykorzystuje się gumki stemplujące i technikę laserową. Wzory są wykonywane precyzyjnie, a to z kolei wpływa na wysoką jakość stawianych stempli. W połączeniu z tuszem wysokiej jakości można uzyskać nasycone, równomierne, pełne odbicia na papierze.

Zastosowanie automatu Wagraf D230

Automat ten to połączenie praktycznego datownika z cechami klasycznej pieczątki tekstowej. Całe odbicie ma wymiary 43 x 35 mm, a w jego centrum znajduje się pole z datą o wymiarach 30 x 14 mm.

Automat Wagraf D230 wykorzystywany jest najczęściej jako pieczątka biurowa, księgowa czy pieczątka kancelaryjna. Umożliwia automatyzację wykonywanych obowiązków, a to z kolei przekłada się na oszczędność czasu. Wszędzie tam, gdzie należy zapewnić sprawny przepływ dużej ilości dokumentów, automat Wagraf D230 będzie niezastąpiony.

Przykładowe wzory odbić to: zatwierdzono dnia, wpłynęło dnia, zapłacono gotówką + data, przyjęto dnia, wniosek wpłynął dnia, odebrano dnia etc.

Inne modele pieczątek Wagraf:

Wagraf 240,
Wagraf 230,
Wagraf D240

« inneautomaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane