Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Colop Classic 2008-P Numerator (8 cyfr)

Colop Classic 2008-P Numerator (8 cyfr)

Wymiary odbicia: 58 x 30 mm

Kategoria: Numeratory z tekstem

4.76
125 głosów
oceń produkt
Cena automatu Colop Classic 2008-P Numerator (8 cyfr):
138,20 zł netto
169,99 zł brutto

Specyfikacja automatu Colop Classic 2008-P Numerator (8 cyfr - 5 mm):

Producent: Colop
Wymiary odbicia: 58 x 30 mm
Wymiary numeru (wysokość): 5 mm, 8 pozycji liczb
Kolor obudowy: chromowane elementy metalowe + czarne i czerwone plastiki
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis automatu:

Poszukujesz wysokiej jakości, bezawaryjnego urządzenia, które pozwoli Ci zautomatyzować i przyspieszyć codzienną pracę z różnego typu dokumentami? W takim razie numerator 2106/P pochodzący z renomowanej linii produktów Colop Classic jest wprost stworzony dla Ciebie. Przekonaj się, dlaczego!

Najwyższa jakość

Numerator Colop Classic 2008-P wykonany został z najwyższej jakości materiałów. Dzięki zastosowaniu chromowanych, metalowych elementów, automat jest niezwykle trwały. Niestraszne są mu długie godziny pracy czy setki odbić dziennie – zawsze sprawdza się niezawodnie. Za sprawą elementów z wysokiej jakości tworzywa plastikowego (w kolorze czarnym i czerwonym), pieczątka prezentuje się wyjątkowo nowocześnie. Automat wyposażony jest w niezawodny mechanizm samotuszujący, zapewniający perfekcyjne, wyraźne odbicia.

Pieczątka, która ułatwia pracę

Automat Colop Classic 2008-P wyposażony jest w aż 8 pozycji cyfr (o wysokości 5 mm, dzięki czemu odbicia są w pełni czytelne i wyraźne). Po wykonaniu każdego odbicia wskazywana liczba automatycznie przesuwa się o jedno pole. Dzięki temu bardzo szybko i łatwo możesz wykonać niezbędne oznaczenia – bez ryzyka pomyłki.

Numerator doskonale sprawdza się w pracy księgowej, administracyjnej, urzędowej i wszędzie tam, gdzie na co dzień pracuje się z różnego typu dokumentami (zaświadczeniami, wnioskami, umowami, fakturami, przesyłkami). Wykorzystać można go jednak również w nieco mniej oficjalnych działaniach, na przykład do numerowania kart podarunkowych, karnetów, wejściówek, voucherów czy biletów na różnego typu wydarzenia.

« inneautomaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane