Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Colop Classic 2106-P Numerator (6 cyfr)

Colop Classic 2106-P Numerator (6 cyfr)

Wymiary odbicia: 41 x 24 mm

Kategoria: Numeratory z tekstem

4.79
81 głosów
oceń produkt
Cena automatu Colop Classic 2106-P Numerator (6 cyfr):
105,68 zł netto
129,99 zł brutto

Specyfikacja automatu Colop Classic 2106/P Numerator (6 cyfr - 4 mm):

Producent: Colop
Wymiary odbicia: 41 x 24 mm
Wymiary numeru (wysokość):
4 mm, 6 pozycji liczb
Kolor obudowy: chromowane elementy metalowe + czarne i czerwone plastiki
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis automatu:

Numerator 2106/P z wyjątkowej serii Colop Classic to automat, którego nie może zabraknąć w żadnym biurze! Dlaczego? Prostota wykonania, najwyższa jakość wykorzystanych materiałów, niezwykła funkcjonalność i komfort użytkowania sprawiają, że numerator nie tylko przyspiesza codzienną pracę z różnego rodzaju dokumentacją, ale także sprawia, że staje się ona znacznie przyjemniejsza.

Numerator – kiedy warto po niego sięgnąć?

Numerator to wyjątkowy rodzaj pieczątki, wyposażonej w określoną liczbę pól z cyframi (lub liczbami, literami i znakami specjalnymi). Dzięki temu możliwe jest numerowanie dokumentów, przesyłek, biletów – bez ryzyka pomyłki, jakim zwykle obarczone jest wykonywanie tego typu pracy ręcznie.

Ze względu na specyficzne zastosowanie, numerator doskonale sprawdza w pracy biurowej: księgowej, administracyjnej, w różnego rodzaju urzędach, szkołach. Automat często wykorzystywany jest również przez przedsiębiorców jako pieczątka do numerowania faktur, umów, wniosków czy zaświadczeń. Numerator nieoceniony jest także w innych branżach, a liczba jego zastosowań jest niemal nieograniczona. Przy jego pomocy możliwe jest między innymi numerowanie biletów na różne wydarzenia, karnetów czy voucherów.

Numerator 2106/P – co go wyróżnia?

Numerator 2106/P z serii Colop Classic wyposażony jest w sześć pól z cyframi. Numer odbity przy pomocy automatu ma wysokość 4 mm, dzięki czemu jest czytelny i wyraźny. Kolor tuszu możesz z łatwością dostosować do swoich potrzeb – w naszej ofercie znajdziesz go w aż pięciu intensywnych barwach (czarnej, czerwonej, niebieskiej, zielonej, fioletowej).

« inneautomaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane