Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Colop Classic 2010-P Numerator (10 cyfr)

Colop Classic 2010-P Numerator (10 cyfr)

Wymiary odbicia: 58 x 30 mm

Kategoria: Numeratory z tekstem

4.76
165 głosów
oceń produkt
Cena automatu Colop Classic 2010-P Numerator (10 cyfr):
142,27 zł netto
174,99 zł brutto

Specyfikacja automatu Colop Classic 2010/P Numerator (10 cyfr - 5 mm):

Producent: Colop
Wymiary odbicia: 58 x 30 mm
Wymiary numeru (wysokość): 
5 mm, 10 pozycji liczb
Kolor obudowy: chromowane elementy metalowe + czarne i czerwone plastiki
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis automatu:

Numerator Colop Classic 2010-P to trwały, funkcjonalny, niezawodny I wyjątkowo komfortowy w użytkowaniu automat, który pozwoli Ci znacznie ułatwić I przyspieszyć codzienną pracę z dokumentami. Numerator doskonale sprawdza się w biurach księgowych, kancelariach, urzędach, szkołach, przychodniach, budowach – wszędzie tam, gdzie na co dzień sporządza się, przyjmuje i przetwarza duże ilości dokumentów. Automatyczne numerowanie dokumentów przy użyciu automatu znacznie obniża ryzyko popełnienia błędu.

Jakość, którą widać gołym okiem

Numerator 2010-P, wchodzący w skład niezawodnej linii produktów Colop Classic, wykonany został z troską o najmniejszy detal. Automat składa się z chromowanych, metalowych elementów, które sprawiają, że pieczątka jest wyjątkowo trwała i stabilna oraz z elementów, wykonanych z wysokiej jakości plastiku (w kolorze czarnym i czerwonym). Takie połączenie gwarantuje, że numerator jest nie tylko odporny na uszkodzenia, ale także komfortowy w codziennym użytkowaniu.

Automat został wyposażony w mechanizm wygodny w użyciu samotuszujący. W czasie, kiedy pieczątka nie jest używana, płytka stemplująca zanurzona jest w tuszu. Dopiero po przyciśnięciu numeratora do papieru odwraca się ona i dotyka powierzchni papieru.

Na odbiciu o powierzchni 58 x 30 mm zamieszczono aż 10 pozycji liczb (o wysokości 5 mm każda). Dzięki wysokiej jakości tuszowi, którym nasączona jest poduszka tuszująca automatu, każde odbicie jest wyraźne i czytelne. Zamawiając numerator Colop Classic 2010-P możesz wybrać jeden spośród aż pięciu intensywnych kolorów tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony lub fioletowy.

« inneautomaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane