Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Wagraf b1s

Wagraf b1s

Wymiary odbicia: 28 x 10 mm

Kategoria: Pieczątki firmowe - małe

5
1 głos
oceń produkt
Cena automatu Wagraf b1s:
8,99 zł netto
11,06 zł brutto

Specyfikacja automatu Wagraf b1s:

Producent: Wagraf
Wymiary odbicia:
28 x 12 mm
Kolor obudowy: czarny, szary, niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, jasny żółty, jasny róż, biały
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Zatyczka: jest zatyczka

Opis automatu:

Automat Wagraf B1S to wszechstronna pieczątka, która sprawdzi się doskonale m.in. jako mała pieczątka firmowa, pieczątka imienna czy pieczątka lekarska. Jest lekka i ma niewielkie rozmiary, co czyni z niej doskonały produkt, który możesz spakować do torebki czy kieszeni i zabrać ze sobą. Zamknięcie w kolorze opakowania zapobiega przed wydostawaniem się tuszu na zewnątrz i jego wysychaniem.

Najważniejsze cechy pieczątki Wagraf B1S

Automat Wagraf B1S jest wyposażony w płytkę stemplującą o wymiarach 28 x 12 mm[Autor1] . Dzięki temu zmieścisz na niej najważniejsze informacje, a do tego tekst będzie wyraźny i czytelny. Gumka stemplująca została wykonana precyzyjną metodą laserową, która zapewnia wysoką jakość odbić.

Pieczątka jest poręczna, lekka, a do tego wytrzymała i stabilna, wygonie leży w dłoni, a zamontowany w niej mechanizm tuszujący pozwala w łatwy sposób wykonać stemple na papierze. Wytrzymała i trwała konstrukcja sprawia, że pieczątka ta będzie służyć Ci przez długi czas.

Automat Wagraf B1S wyposażono w funkcjonalną zatyczkę, która zabezpiecza tusz przed wysychaniem, chroni mechanizm stemplujący przed uszkodzeniami, a także zapobiega zabrudzeniom, np. podczas noszenia automatu w kieszeni czy torbie.

Zastosowanie pieczątki Wagraf B1S

Automat Wagraf B1S sprawdzi się świetnie jako pieczątka firmowa czy pieczątka imienna. Z powodzeniem może być też wykorzystywana jako ekslibris (pieczęć do oznaczania księgozbiorów) czy faksymile (pieczątka z odwzorowanym, odręcznym podpisem właściciela).

 

Inne modele pieczątek Wagraf z serii b:
Wagraf b2
Wagraf b2s
Wagraf b3s
Wagraf b4s
Wagraf b17s

Inne modele pieczątek Wagraf Polan:
Wagraf Polan 1s
Wagraf Polan 2s
Wagraf Polan 3s
Wagraf Polan 4s
Wagraf Polan 5s

« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane