Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube

Wagraf Polan 3s

Kategoria pieczątek: Pieczątki firmowe - małe


Wagraf Polan 3s
Wymiary odbicia: 48 x 19 mm
Kategoria: Pieczątki firmowe - małe

Wagraf Polan 3s
super cena
61 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.64)

Specyfikacja automatu Wagraf Polan 3s:

Producent: Wagraf
Wymiary odbicia:
48 x 19 mm
Kolor obudowy: czarny, szary, niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, jasny żółty, jasny róż, biały
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, czerwony, zielony, fioletowy, niebieski

Opis automatu:

W pieczątce Wagraf Polan 3s wykorzystano wygodny automat samotuszujący i odbicie o wymiarach odpowiednich np. dla pieczątki firmowej. Pieczątka bez trudu pomieści wszystkie niezbędne dane, takie jak nazwa i siedziba firmy, nr kontaktowy, a nawet adres strony internetowej i adres e-mail. Dzięki temu pieczątka będzie pełniła nie tylko funkcję informacyjną, ale też reklamową. Wargraf 3s polecany jest także jako pieczątka imienna czy pieczątka lekarska (zmieści się na niej nie tylko imię, nazwisk, tytuł i nr prawa do wykonywania zawodu, ale też nr telefonu i adres gabinetu).

Czym wyróżnia się ten automat? Między innymi komfortem użytkowania, dzięki zamontowanym przy uchwycie gumkom antypoślizgowym , które ułatwiają chwytanie. Użytkowanie tego modelu jest wygodne również za sprawą gumek założonych na spodzie pieczątki – w miejscu styku z papierem. Dzięki temu nie ma mowy o ślizganiu się automatu po papierze. Odbicia są czytelne i precyzyjne.

Producenci pieczątki Wagraf 3s pomyśleli również o wyprofilowanym podcięciu, dzięki któremu widać, w którym miejscu stawiany jest stempel. Umożliwia to wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego odbicia.

Pieczątka wyposażona jest także w przezroczystą osłonę karteczki indeksującej oraz blokadę zamknięcia i plastikową skuwkę (pieczątkę można zamknąć, zmniejszając jej rozmiar, i zabezpieczyć przed otwarciem, aby tusz nie wysychał).

Dopasowanie pieczątki do własnych potrzeb jest niezwykle łatwe, ponieważ obudowy automatów Wagraf 3s dostępne są w dziesięciu kolorach, a tusze w pięciu.

Automat samotuszujący

Pieczątka Wagraf 3s wyposażona jest w automat z obrotową głowicą. Stempel, który zanurzony jest w poduszce z tuszem, po naciśnięciu górnej części pieczątki obraca się i wykonuje odbicie na papierze.

Inne modele pieczątek Wagraf:

Wagraf Polan 1sWagraf Polan 2sWagraf Polan 4sWagraf Polan 5s

Cena automatu Wagraf Polan 3s:

tylko 24,38 12,99 zł netto (15,98 zł brutto)

Zamów pieczątkę z automatem Wagraf Polan 3s »


ajax loader