Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Wagraf Polan 8
oceń produkt
196 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.54)

Wagraf Polan 8

Wymiary odbicia: 75 x 40 mm

Kategoria: Pieczątki extra duże i tabelaryczne

Specyfikacja automatu Wagraf Polan 8:

Producent: Wagraf
Wymiary odbicia:
75 x 40 mm
Kolor obudowy: czarny, szary, niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, jasny żółty, jasny róż, biały 
Kolory odbicia: czarny, czerwony, zielony, fioletowy, niebieski

Opis automatu:

Poszukujesz niezawodnej pieczątki, która usprawni i uprzyjemni Twoją codzienną pracę? Automat samotuszujący Wagraf Polan 8 rewelacyjnie sprawdzi się między innymi jako pieczątka imienna, firmowa, księgowa, lekarska, budowlana czy też pieczątka pielęgniarki lub położnej.
Duża powierzchnia odbicia o wymiarach 75 x 40 mm to możliwość zawarcia na pieczątce wszystkich niezbędnych danych, takich jak nazwa przedsiębiorstwa, NIP, REGON, dane kontaktowe (numery telefonu, adres siedziby, adres e-mail, adres strony internetowej), numer rachunku bankowego. Co więcej, na pieczątce zamieścić można również takie elementy, jak logo firmy czy slogan reklamowy – dzięki temu stempel będzie mógł z powodzeniem pełnić funkcję marketingową. W przypadku pieczątek imiennych, lekarskich czy budowlanych, na odbiciu umieścić można tytuł zawodowy lub naukowy, imię i nazwisko, numer pozwolenia do wykonywania zawodu, numer telefonu, adres e-mail, a także siedzibę gabinetu lub biura.

Co wyróżnia automat Wagraf Polan 8?

• Pieczątka wyposażona jest w gumki antypoślizgowe (na wysokości uchwytu oraz w miejscu, w którym pieczątka styka się z papierem) oraz wyprofilowane podcięcie. Dzięki wykorzystaniu tych rozwiązań pieczątka pewnie leży w dłoni oraz na papierze, minimalizując ryzyko podwójnych lub nieprawidłowych odbić.
• Pomimo dużych rozmiarów odbicia, pieczątka po złożeniu jest wyjątkowo kompaktowa – bez problemu można przenosić ją w torebce czy plecaku.
• W górnej części automatu umieszczono przezroczystą osłonę na karteczkę indeksującą.
• Pieczątka wyposażona jest w niezawodny mechanizm samotuszujący, dzięki czemu używanie jej jest niezwykle łatwe, szybkie i komfortowe.

Inne modele pieczątek Wagraf:

Wagraf Polan 55Wagraf Polan 6sWagraf Polan 3sWagraf Polan 4sWagraf Polan 5s


Cena automatu Wagraf Polan 8:

32,51 zł netto
(39,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane