Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Wagraf Polan 4s
oceń produkt
88 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.51)
super cena

Wagraf Polan 4s

Wymiary odbicia: 59 x 25 mm

Kategoria: Pieczątki firmowe - małe

Specyfikacja automatu Polan 4s:

Producent: Wagraf
Wymiary odbicia:
59 x 25 mm
Kolor obudowy: czarny, szary, niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, jasny żółty, jasny róż, biały
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, czerwony, zielony, fioletowy, niebieski

Opis automatu:

Pieczątka Wagraf Polan 4s może być wykorzystana jako pieczątka firmowa, pieczątka imienna, pieczątka lekarska czy pieczątka pielęgniarki i położnej. Duże odbicie pozwala zawrzeć wszystkie niezbędne dane, takie jak nazwa firmy, adres, dane kontaktowe, NIP, adres strony internetowej, logo, hasło reklamowe czy nr rachunku bankowego. W przypadku pieczątek lekarskich, pielęgniarskich czy imiennych, bez trudu pomieści też imię i nazwisko, numer prawa wykonywania zawodu, dane kontaktowe, stanowisko czy siedzibę gabinetu.

Automat ten wyróżnia się wysokim komfortem użytkowania. Został wyposażony w gumki antypoślizgowe, zamontowane przy uchwycie i na podstawie (w miejscu styku pieczątki z papierem). Dzięki temu zarówno chwytanie pieczątki, jak i stawianie stempla na papierze, jest wygodne, stabilne i zapobiega ślizganiu się automatu.

Wyprofilowane podcięcie na dole automatu pozwala wykonać precyzyjne odbicie (przez podcięcie widać, w którym miejscu przykładana jest pieczątka).

To nie wszystko! Wagraf Polan został wyposażony w przezroczystą osłonę karteczki indeksującej, a także blokadę zamknięcia i plastikową osłonkę. Pieczątka jest uniwersalna, ponieważ zamykając ją, można zmniejszyć jej rozmiar, a dodatkowo zabezpieczyć przed wysychaniem tuszu.

Automat samotuszujący

Mechanizm składa się z obrotowej głowicy, stempla i poduszki z tuszem. Stempel stale przylega do poduszki, a w chwili naciśnięcia automatu, obraca się o 180 stopni i wykonuje odbicie na papierze, po czym wraca na swoje miejsce. Samotuszujący automat, wykorzystany w pieczątce Wagraf 4s, pozwala na wykonanie precyzyjnego i mocnego odbicia na papierze.

Inne modele pieczątek Wagraf:

Wagraf Polan 1sWagraf Polan 2sWagraf Polan 3sWagraf Polan 5s


Cena automatu Wagraf Polan 4s:

27,63 19,99 zł netto
(24,59 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane