Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Wagraf Polan 2s
oceń produkt
64 oddane głosy
(średnia ocena: 4.42)
super cena

Wagraf Polan 2s

Wymiary odbicia: 39 x 15 mm

Kategoria: Pieczątki firmowe - małe

Specyfikacja automatu Wagraf Polan 2s:

Producent: Wagraf
Wymiary odbicia:
39 x 15 mm
Kolor obudowy: czarny, szary, niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, jasny żółty, jasny róż, biały
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Opis automatu:

Automat Wagraf Polan 2s to model idealny dla wszystkich osób, które potrzebują kompaktowej, a jednocześnie mieszczącej wszystkie najważniejsze dane, pieczątki. Rozmiary tego produktu są niewielkie, dlatego pieczątka jest wygodna w użyciu i bez problemu można zabrać ją np. na biznesowe spotkania. Automat Wagraf Polan 2s może być wykorzystany jako pieczątka imienna, pieczątka lekarska, pielęgniarki i położnej, pełnomocnika lub jako mała pieczątka firmowa. Zmieszczą się na niej dane takie jak nazwa i adres firmy, nr telefonu i NIP, bądź imię nazwisko, tytuł zawodowy i nr pozwolenia na wykonywanie zawodu.

Rozwiązaniem, które podnosi komfort użytkowania pieczątki, ułatwiając jej chwytanie, są antypoślizgowe gumki przy uchwycie oraz gumki w dolnej części automatu. Dzięki nim pieczątka nie ślizga się na papierze i umożliwia wykonanie precyzyjnego odbicia.

Wyprofilowane podcięcie tuż przy styku pieczątki z papierem sprawia, że odbicie można wykonać dokładnie – w przeznaczonym do tego miejscu.

Dzięki wygodnej blokadzie i plastikowej skuwce można zmniejszyć rozmiar automatu, zamknąć go i zabezpieczyć przed otwarciem. Takie rozwiązanie sprawia, że tusz nie wysycha.

Na górze automatu zamontowano przezroczystą, pochyloną część, w której zamieszcza się karteczki indeksujące.

Obudowy automatów Wagraf 2s dostępne są w dziesięciu kolorach, a tusze w pięciu. Dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb jest więc niezwykle łatwe.

Pieczątka Wagraf 2s wyposażona jest w samotuszujący się automat.

Jak działa samotuszujący się automat?

Automat wyposażony jest w obrotową głowicę, która umożliwia zmianę pozycji stempla. Sam stempel, gdy pieczątka nie jest używana, zanurzony jest w poduszce nasączonej tuszem. Po naciśnięciu automatu stempel obraca się i wykonuje odbicie na papierze, a następnie powraca na swoją pozycję. Dzięki temu nie trzeba ręcznie zanurzać go w tuszu za każdym razem, gdy konieczne jest użycie pieczątki.

Inne modele pieczątek Wagraf:

Wagraf Polan 1s, Wagraf Polan 3sWagraf Polan 4sWagraf Polan 5s


Cena automatu Wagraf Polan 2s:

22,76 11,99 zł netto
(14,75 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane