Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie
Wagraf b4

Wagraf b4

Wymiary odbicia: 59 x 25 mm

Kategoria: Pieczątki metalowo - szkieletowe

5
1 głos
oceń produkt
Cena automatu Wagraf b4:
25,83 zł netto
31,77 zł brutto

Specyfikacja automatu Wagraf b4:

Producent: Wagraf
Wymiary odbicia:
59 x 25 mm
Kolor obudowy: czarny, szary, niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, jasny żółty, jasny róż, biały
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Zatyczka: brak zatyczki

Opis automatu:

Wagraf B4 to model pieczątki należący do jednej z najnowszych linii tego producenta, linii B. Jest idealna do biur czy urzędów. Sprawdza się doskonale jako pieczątka firmowa czy imienna. Została wyposażona w nowoczesny, ulepszony mechanizm tuszujący, a także szczelne zamknięcie. Jest lekka, poręczna i ergonomiczna. Niezastąpiona na każdym biurku.

Co wyróżnia pieczątkę Wagraf B4?

Przede wszystkim jest to wygoda użytkowania i trwałość, a także nowoczesny design. Automat dostępny jest w wielu ciekawych kolorach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz produkt dla siebie. Obudowa jest lekka i opływowa, a całość prezentuje się elegancko i estetycznie.

Wagraf B4 to pieczątka, z której korzysta się wyjątkowo wygodnie. Jest to zasługa m.in. kształtu, a także ulepszonemu mechanizmowi. Dzięki niemu możesz wykonać stempel przy mniejszej sile docisku. Znacznie ułatwia to użytkowanie automatu.

Automat wygodnie leży w dłoni, nie ślizga się i jest stabilny. Ma to bezpośrednie przełożenie na jakość wykonywanych odbić – możesz postawić precyzyjny, wyraźny stempel dokładnie w miejscu do tego przeznaczonym.

Wagraf B4 został wykonany z trwałego tworzywa, które jest odporne na uszkodzenia. Mimo to zachowano niską wagę urządzenia. Ponadto wyposażono je w szczelne zamknięcie, które zapobiega przed zabrudzeniami tuszem podczas transportu. Do tego chroni tusz przed wysychaniem, a płytkę stemplująca przed uszkodzeniami.

Płytka stemplująca ma wymiary 59 x 25 i może zmieścić 6 linii tekstu oraz znak graficzny, np. logo firmy. Możesz wykorzystać automat jako pieczątkę formową lub imienną, a także jako faksymile, pieczątkę urzędową, kancelaryjną czy ekslibris.

 

Inne modele pieczątek Wagraf z serii b:
Wagraf b1s
Wagraf b2
Wagraf b2s
Wagraf b3s
Wagraf b17s

Inne modele pieczątek Wagraf Polan:
Wagraf Polan 1s
Wagraf Polan 2s
Wagraf Polan 3s
Wagraf Polan 4s
Wagraf Polan 5s

« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane