Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube

Colop Printer 38

Kategoria pieczątek: Pieczątki firmowe - duże


Colop Printer 38
Wymiary odbicia: 56 x 33 mm
Kategoria: Pieczątki firmowe - duże

Colop Printer 38
142 oddane głosy
(średnia ocena: 4.44)

Specyfikacja automatu Colop Printer 38:

Producent: Colop
Wymiary odbicia: 
56 x 33 mm
Kolor obudowy: czarny
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy 
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko do nasączenia dowolnym kolorem
Typ poduszki: E/38

Opis automatu:

Automat Printer 38, renomowanej marki Colop, to niezawodne urządzenie, dzięki któremu Twoja praca stanie się łatwiejsza i bardziej efektywna. Doskonale sprawdzi się np. jako pieczątka firmowa, biurowa, księgowa, kancelaryjna, korespondencyjna, motoryzacyjna czy jako pieczątka lekarska lub pieczątka położnej.

Co wyróżnia automat Colop Printer 38?

Duży rozmiar i podłużny format płytki stemplującej – pozwala to zawrzeć na pieczątce dużą ilość treści. Bez trudu na powierzchni odbicia zmieścisz informacje takie jak nazwa i adres firmy, NIP, REGON, adres strony internetowej, numer telefonu, a nawet numer rachunku bankowego, logo i hasło reklamowe. Odbicie o powierzchni 56 x 33 mm daje możliwość zagospodarowania aż do 10 linii tekstu (lub 8 linii i znak graficzny – w zależności od tego, jaki rozmiar czcionki wybierzesz; wariantów jest naprawdę wiele). Powierzchnię odbicia możesz wykorzystać nie tylko w poziomie, ale także w pionie. Będzie to dla Ciebie rozwiązanie idealne, jeśli szukasz pieczątki, na której zmieści się np. główny adres firmy i adres siedziby.

Komfort użytkowania – automat Colop Printer 38 jest lekki, a jego kształt pozwala na wygodne trzymanie go w dłoni. Pieczątka w trakcie użytkowania nie ślizga się i jest stabilna. Dodatkowo wycięcie w dolnej części urządzenia pozwala na precyzyjne pozycjonowanie odbicia.

Możliwość dopasowania urządzenia do indywidualnych potrzeb – jest to zapewnione dzięki pięciu odcieniom tuszu. Możesz zdecydować się także na zamówienie pieczątki z poduszką blanko – do nasączenia dowolnym kolorem.

Trwałość – pieczątka została wykonana z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu będzie Ci służyć przez lata.

Inne modele pieczątek podłużnych COLOP Printer:

Colop Printer 45, Colop Printer 25, Colop Printer 15

Cena automatu Colop Printer 38:

tylko 48,77 zł netto (59,99 zł brutto)

Zamów pieczątkę z automatem Colop Printer 38 »


ajax loader