Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube

Trodat Printy 4911

Kategoria pieczątek: Pieczątki firmowe - małe


Trodat Printy 4911
Wymiary odbicia: 38 x 14 mm
Kategoria: Pieczątki firmowe - małe

Trodat Printy 4911
promocja
42 oddane głosy
(średnia ocena: 4.33)

Specyfikacja automatu Trodat Printy 4911:

Producent: Trodat
Wymiary odbicia:
38 x 14 mm
Wymiary automatu:  71 x 56 x 33 mm
Kolor obudowy: zielony, popielaty, czerwony, niebieski, czarny, biały, różowy
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko do nasączenia dowolnym kolorem
Waga: 44 g

Opis automatu:

Automat Trodat Printy 4911 to model, który dzięki niewielkim kształtom doskonale dopasuje się do każdej kieszeni, saszetki czy damskiej torebki. Może być wykorzystany jako mała pieczątka firmowa, pieczątka imienna lub pieczątka specjalisty (np. lekarza, pielęgniarki, położnej czy weterynarza). Na odbiciu tego niewielkiego automatu zmieści się do 4 linii tekstu! Istnieje też możliwość wgrania własnego wzoru, np. z logotypem firmy.

Model Trodat Printy 4911 może być wykorzystany także jako pieczątka księgowa i zawierać wzory odbić takie jak: zapłacono gotówką + data, za zgodność z oryginałem, zatwierdzono itp.

Do największych zalet automatu Trodat Printy 4911 należą:

- Rozmiar i waga – jest to jeden z najmniejszych i najlżejszych modeli na rynku. Sprawdzi się podczas pracy w terenie, spotkań z klientami czy w czasie wizyt w domach pacjentów.

- Wygoda – niewielkie rozmiary nie utrudniają użytkowania pieczątki. Optymalny kształt i miękkie pokrycie zapewniają stabilność uchwytu i precyzję wykonania odbicia. Pieczątka nie ślizga się na papierze i komfortowo dopasowuje się do dłoni.

- Łatwa wymiana wkładki tuszującej – dwa, proste w użyciu uchwyty, sprawiają, że wkładkę tuszującą można wymienić szybko i nie narażać dłoni na ubrudzenie tuszem.

- Precyzja pozycjonowania stempla – dzięki przezroczystym ścianom dolnej części pieczątki, możliwe jest wykonanie stempla we właściwym miejscu.

- Blokada zamknięcia – automat można zabezpieczyć przed przypadkowym użyciem i wysychaniem.

Obudowa pieczątki Trodat Printy 4911 dostępna jest w 7 różnych kolorach, a tusz w 5. Dzięki temu pieczątkę można z łatwością dopasować do indywidualnych potrzeb.

Materiały wysokiej jakości użyte do produkcji tego automatu sprawiają, że można nim wykonać ponad 100 000 odbić. Pieczątka z pewnością posłuży każdemu przez długie lata.

Inne modele pieczątek Trodat Printy:

Trodat Printy 4910, Trodat Printy 4912, Trodat Printy 4913, Trodat Printy 4915

Cena automatu Trodat Printy 4911:

tylko 24,90 21,13 zł netto (25,99 zł brutto)

Zamów pieczątkę z automatem Trodat Printy 4911 »


ajax loader