Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Trodat Printy 4912
oceń produkt
108 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.51)
promocja

Trodat Printy 4912

Wymiary odbicia: 47 x 18 mm

Kategoria: Pieczątki firmowe - małe

Specyfikacja automatu Trodat Printy 4912:

Producent: Trodat
Wymiary odbicia:
47 x 18 mm
Kolor obudowy: zielony, popielaty, czerwony, niebieski, czarny, biały, różowy
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko do nasączenia dowolnym kolorem

Opis automatu:

Automat Trodat Printy 4912 z serii Printy Line należy do jednych z najmniejszych na rynku. Obudowa jest nieduża, a mimo to rozmiar odbicia pozwala zmieścić nawet 5 linii tekstu i logotyp! Dzięki temu automat Trodat Printy 4912 to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę i funkcjonalność.

Pieczątka może być wykorzystywana jako pełnoprawny stempel firmowy, pieczątka imienna, pieczątka księgowa czy pieczęć specjalisty (np. lekarza, położnej, pielęgniarki, weterynarza). Z uwagi na jej niewielki rozmiar i małą wagę, bez problemu zmieści się do teczki, damskiej torebki, czy nawet kieszeni. W związku z tym będzie idealna dla osób często przebywających poza biurem lub gabinetem. Waga i rozmiar są niewątpliwie jednymi z największych zalet tego modelu.

Automat Trodat Printy 4912 jest ceniony również za komfort użytkowania. Pieczątka idealnie dopasowuje się do dłoni, jest stabilna, łatwo utrzymać ją w dłoni i nie ślizga się na papierze. Dodatkowo pokryta jest miękkim tworzywem, które ułatwia chwytanie.

Dzięki przezroczystym ściankom na dole automatu możliwe jest precyzyjne pozycjonowanie odbicia na papierze (podczas stawiania stempla widać dokładnie, w którym miejscu zostanie odbity).

Dużą zaletą modelu Printy 4912 jest łatwa wymiana wkładu tuszującego. Umożliwiają to dwa uchwyty zamieszczone po bokach produktu. Dzięki nim można bez problemu wymienić wkład, nie brudząc rąk.

Blokada zamknięcia umożliwia zabezpieczenie pieczątki przed przypadkowym użyciem i wysychaniem tuszu.

Pieczątki Trodat Printy 4912 wykonane są z materiałów wysokiej jakości, a podczas ich produkcji emisja CO2 została zminimalizowana (dzięki temu pieczątka jest neutralna dla środowiska).

Inne modele pieczątek Trodat Printy:

Trodat Printy 4910, Trodat Printy 4911, Trodat Printy 4913, Trodat Printy 4915


Cena automatu Trodat Printy 4912:

28,45 25,60 zł netto
(31,49 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane